Porto

„Porto“ fanų šėlionės baigėsi tragiškai: vyras nužudytas, su juo buvusi moteris sužeista
„Porto“ fanų šėlionės baigėsi tragiškai: vyras nužudytas, su juo buvusi moteris sužeista 2022.05.09 18:29  Praėjusį savaitgalį „Porto“ futbolininkai Portugalijos grandų rungtynėse 1:0 nugalėjo Lisabonos „Benficą“ ir užsitikrino jau 30-ąjį šalies čempionų titulą per istoriją. Po metų pertraukos čempionais vėl tapusių „Porto“ sirgaliai išėjo į gatves audringai švęsti komandos pergalės. Deja, anot Portugalijos policijos, ...
Čempionų lyga: „Liverpool“ grupių etapą užbaigė be prarastų taškų, o „Porto“ sutriuškinęs „Atletico“ įšoko į atkrintamųjų traukinį
Čempionų lyga: „Liverpool“ grupių etapą užbaigė be prarastų taškų, o „Porto“ sutriuškinęs „Atletico“ įšoko į atkrintamųjų traukinį (5) 2021.12.08 00:00 „Liverpool“ klubas UEFA Čempionų lygos B grupės paskutinėse rungtynėse 2 – 1 nugalėjo „AC Milan“ futbolininkus. Fikayo Tomori 29-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „AC Milan“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Mohamedas Salah 36-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių ...