Olimpiada
-
-

Lichtenšteino rinktinė

C.Ronaldo užfiksuotas rekordas paženklintas pelnytu dubliu ir triuškinama Portugalijos pergale prieš Lichtenšteiną
C.Ronaldo užfiksuotas rekordas paženklintas pelnytu dubliu ir triuškinama Portugalijos pergale prieš Lichtenšteiną (2) 2023.03.23 23:49 Portugalijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos pirmose rungtynėse 4:0 nepaliko šansų Lichtenšteino futbolininkams. Joao Cancelo 8-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos pirmu lietimu nuginklavo vartininką ir išvedė Portugaliją į priekį 1:0. Joao Felixas 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, ...
Vokietijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankoje atseikėjo Lichtenšteinui net 9 įvarčius
Vokietijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankoje atseikėjo Lichtenšteinui net 9 įvarčius (2) 2021.11.11 23:40 Kelialapį į pasaulio futbolo čempionatą anksčiau užsitikrinusi Vokietijos rinktinė J grupės atrankos rungtynėse 9 – 0 sutriuškino Lichtenšteino futbolininkus.