Celta Vigo

Drama Ispanijoje: 3 įvarčių pranašumą iššvaisčiusi „Barcelona“ paskutinėmis sekundėmis išleido pergalę prieš „Celta Vigo“
Drama Ispanijoje: 3 įvarčių pranašumą iššvaisčiusi „Barcelona“ paskutinėmis sekundėmis išleido pergalę prieš „Celta Vigo“ 2021.11.06 19:14 Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Celta Vigo“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3 – 3. Ansu Fati jau 5-ąją minutę nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Sergio Busquetsas 18-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos ...
7 įvarčių fiesta baigėsi „Real“ pergale prieš „Celta Vigo“ futbolininkus
7 įvarčių fiesta baigėsi „Real“ pergale prieš „Celta Vigo“ futbolininkus (2) 2021.09.12 23:52 Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 5 – 2 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Santi Mina jau 4-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Celta Vigo“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Karimas Benzema 24-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo ...