Bilbao Athletic

K.Benzemos pelnytas įvartis padovanojo „Real" pergalę prieš „Athletic"
K.Benzemos pelnytas įvartis padovanojo „Real" pergalę prieš „Athletic" (1) 2021.12.01 23:54 Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 1 – 0 įveikė Bilbao „Athletic“ futbolininkus. Toni Kroosas 39-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Unai Simonas. Karimas Benzema pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ...
J.Felixas užsidirbo raudoną kortelę, o „Atletico“ namuose nesugebėjo įveikti „Athletic“ futbolininkų
J.Felixas užsidirbo raudoną kortelę, o „Atletico“ namuose nesugebėjo įveikti „Athletic“ futbolininkų 2021.09.18 19:16 Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Atletico“ ir Bilbao „Athletic“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0. Angelis Correa 47-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo visiškai šalia vartų. Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Inaki Williamsas 50-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis ...