Ateitis CUP

3 iš 3. „Ateitis CUP“ aštuonmečių grupėje „Juventus“ neprilygo turnyro šeimininkams
3 iš 3. „Ateitis CUP“ aštuonmečių grupėje „Juventus“ neprilygo turnyro šeimininkams (2) 2021.11.29 17:28 Savaitgalį įvykusiame aštuonmečių grupės „Ateitis CUP“ turnyre ir vėl triumfavo futbolo akademijos „Ateitis“ auklėtiniai. Puikų pasirodymą surengę Remigijaus Semėno auklėtiniai kovoje dėl vietos finale 6:2 nugalėjo Turino „Juventus“ ekipą, o finale – 2:1 Kijevo DJUSH-15 bendraamžius. „Šįkart mažesni vyrai, bet didesnė ...
Antrą savaitę iš eilės „Juventus“ krito prieš „Ateitį“, kuri triumfavo devynmečių turnyre
Antrą savaitę iš eilės „Juventus“ krito prieš „Ateitį“, kuri triumfavo devynmečių turnyre (5) 2021.11.21 15:42 Antrą savaitgalį iš eilės „Ateitis CUP“ turnyro nugalėtojais tapo „Ateitis“ futbolo akademijos auklėtiniai. Šįsyk devynmečių grupėje „Ateitis“ dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas lemiamose rungtynėse 5:2 nugalėjo Talino „Flora“ bendraamžius, ketvirtfinalyje 3:2 – Kijevo „Champion B“ komandą, pusfinalyje (2:2, po ...
Sensacija – nugalėję Turino „Juventus“, „Ateities“ dešimtmečiai tapo turnyro nugalėtojais
Sensacija – nugalėję Turino „Juventus“, „Ateities“ dešimtmečiai tapo turnyro nugalėtojais (13) 2021.11.15 18:10 Savaitgalį Vilniaus „Sportimos“ manieže vykusį „Ateitis CUP“ turnyrą laimėjo trenerio Donato Dromanto treniruojami dešimtmečiai. Jie laimėjo visas šešerias turnyro rungtynes, įskaitant ir pergalę 3:1 finalinėje dvikovoje prieš Turino „Juventus“. „Antrus metus iš eilės „Ateitis CUP“ nugalėtojai!!! Šįkart saldžiau.