2020/21 m. LKL rezultatai

01-13 „Nevėžis-Optibet“ 78 - 82 „Dzūkija“
01-13 „Lietkabelis“ 100 - 79 „Juventus“
01-13 „Pieno žvaigždės“ 73 - 77 „Neptūnas“
01-10 „Neptūnas“ 88 - 94 „Šiauliai“
01-09 „Rytas“ 96 - 91 „Nevėžis-Optibet“
01-03 „Neptūnas“ 74 - 104 „Žalgiris“
01-03 „Cbet“ 87 - 85 „Nevėžis-Optibet“
01-02 „Lietkabelis“ 84 - 60 „Pieno žvaigždės“
01-02 „Juventus“ 96 - 82 „Šiauliai“
12-30 „Dzūkija“ 63 - 71 „Neptūnas“
12-28 „Nevėžis-Optibet“ 58 - 81 „Pieno žvaigždės“

Eurolygos rezultatai

01-15 „Valencia“ 91 - 71 „Crvena Zvezda“
01-15 „Bayern“ 76 - 81 „Real“
01-15 „Olympiacos“ 63 - 69 ASVEL
01-15 „Fenerbahče“ 100 - 74 „Panathinaikos“
01-15 „Zenit“ 77 - 65 „Žalgiris“
01-15 CSKA 75 - 88 „Barcelona“
01-14 „Maccabi“ 91 - 82 „Baskonia“
01-14 ALBA 70 - 84 „AX Armani“
01-14 „Anadolu Efes“ 99 - 60 „Chimki“
01-13 „Panathinaikos“ 88 - 71 ASVEL
01-13 CSKA 83 - 73 „Žalgiris“
01-13 „Bayern“ 82 - 80 „Zenit“
01-12 „AX Armani“ 95 - 80 „Valencia“
01-12 „Maccabi“ 87 - 89 „Olympiacos“
01-12 „Chimki“ 75 - 87 „Barcelona“
01-12 „Fenerbahče“ 96 - 76 „Baskonia“
01-12 „Anadolu Efes“ 84 - 76 ALBA
01-08 „Real“ 76 - 80 „AX Armani“
01-08 ASVEL 80 - 102 „Anadolu Efes“
01-08 „Olympiacos“ 84 - 82 „Bayern“
01-08 „Žalgiris“ 102 - 75 „Chimki“
01-07 „Baskonia“ 95 - 93 CSKA
01-07 „Barcelona“ 89 - 72 „Valencia“
01-07 ALBA 73 - 85 „Maccabi“
01-07 „Panathinaikos“ 77 - 89 „Zenit“
01-07 „Crvena Zvezda“ 71 - 73 „Fenerbahče“
01-05 ALBA 95 - 91 „Baskonia“

2020/21 m. Europos taurės rezultatai

12-30 „Joventut“ 90 - 75 „Burgo JL“
12-29 „AS Monaco“ 66 - 64 „MoraBanc“
12-29 „Promitheas“ 75 - 100 „Frutti Extra“
12-23 „Frutti Extra“ 102 - 92 „Nantero 92“
12-22 „Virtus“ 92 - 81 „MoraBanc“
12-22 „Nantero 92“ 90 - 91 „Frutti Extra“
12-18 „Lietkabelis“ 64 - 88 „AS Monaco“
12-16 „Dolomiti Energia“ 56 - 67 6„Herbalife Gran Canaria“
12-16 „Budučnost“ 78 - 84 „Mornar“
12-16 „Unicaja“ 90 - 94 „Ratiopharm“
12-16 „Virtus“ 92 - 73 „Telenet Giants“
12-16 „Promitheas“ 69 - 105 „Cedevita Olimpija“
12-16 „Lietkabelis“ 77 - 69 „MoraBanc“
12-16 „Lokomotiv-Kuban“ 76 - 72 „AS Monaco“
12-15 „Metropolitans 92“ 86 - 81 „Germani Leonessa“
12-15 „Joventut“ 84 - 77 „Unics“
12-15 „Burgo JL“ 73 - 71 „Partizan“
12-15 „Bahčesehir“ 108 - 74 „Umana Reyer“
12-10 „Cedevita Olimpija“ 77 - 73 „Promitheas“