Eurolyga

05-17 CSKA 95 - 90 „Real“
05-17 „Fenerbahče“ 73 - 92 „Anadolu Efes“
05-01 „Anadolu Efes“ 80 - 71 „Barcelona“
04-26 „Barcelona“ 82 - 72 „Anadolu Efes“
04-26 „Baskonia“ 83 - 92 CSKA
04-25 „Žalgiris“ 82 - 99 „Fenerbahče“
04-24 „Barcelona“ 68 - 102 Stambulo „Anadolu Efes“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 77 - 84 Maskvos CSKA
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 82 - 89 Madrido „Real“
04-23 Kauno „Žalgirs“ 57 - 66 Stambulo „Fenerbahče“
04-19 Madrido „Real“ 78 - 63 Atėnų „Panathinaikos“
04-19 Stambulo „Anadolu Efes“ 72 - 74 „Barcelona“
04-18 Stambulo „Fenerbahče“ 80 - 82 Kauno „Žalgiris“
04-18 Maskvos CSKA 68 - 78 Vitorijos „Baskonia“
04-17 Madrido „Real“ 75 - 72 Atėnų „Panathinaikos“
04-17 Stambulo „Anadolu Efes“ 75 - 68 „Barcelona“
04-16 Stambulo „Fenerbahče“ 76 - 43 Kauno „Žalgiris“
04-16 Maskvos CSKA 94 - 68 Vitorijos „Baskonia“
11-21 Milano „AX Armani Exchange“ 93 - 90 Vitorijos „Baskonia“
11-21 Atėnų Panathinaikos 76 - 70 „Barcelona“
11-21 Maskvos srities „Chimki“ 85 - 69 Podgoricos „Budučnost“
11-21 Maskvos CSKA 99 - 97 Kauno „Žalgiris“
11-20 Madrido „Real“ 89 - 76 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
11-20 Miuncheno „Bayern“ 62 - 72 Pirėjo „Olympiakos“
11-20 Stambulo „Fenerbahce“ 100 - 79 Stambulo „Darussafaka“
11-20 Stambulo „Anadolu Efes“ 90 - 77 Tel Avivo „Maccabi“
11-16 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 84 - 78 Tel Avivo „Maccabi“
11-16 Kauno „Žalgiris“ 85 - 88 „Barcelona“
11-16 Stambulo „Anadolu Efes“ 78 - 62 Atėnų Panathinaikos
11-15 Madrido „Real“ 79 - 74 Maskvos srities „Chimki“
11-15 Miuncheno „Bayern“ 79 - 93 Maskvos CSKA
11-15 Pirėjo „Olympiakos“ 72 - 73 Stambulo „Fenerbahce“
11-15 Podgoricos „Budučnost“ 99 - 84 Vitorijos „Baskonia“
11-15 Stambulo „Darussafaka“ 92 - 98 Milano „AX Armani Exchange“
11-09 Vitorijos „Baskonia“ 72 - 74 Stambulo „Fenerbahce“
11-09 Atėnų Panathinaikos 93 - 80 Pirėjo „Olympiakos“
11-09 Podgoricos „Budučnost“ 60 - 72 Kauno „Žalgiris“
11-09 Maskvos srities „Chimki“ 80 - 87 „Barcelona“
11-08 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 90 - 94 Stambulo „Anadolu Efes“
11-08 Milano „AX Armani Exchange“ 85 - 90 Maskvos CSKA
11-08 Tel Avivo „Maccabi“ 66 - 87 Madrido „Real“
11-08 Miuncheno „Bayern“ 116 - 70 Stambulo „Darussafaka“
11-02 Milano „AX Armani Exchange“ 81 - 80 Stambulo „Anadolu Efes“
11-02 Vitorijos „Baskonia“ 82 - 56 Stambulo „Darussafaka“
11-02 Podgoricos „Budučnost“ 67 - 72 Atėnų Panathinaikos
11-02 Kauno „Žalgiris“ 79 - 90 Madrido „Real“
11-02 Maskvos srities „Chimki“ 87 - 72 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
11-01 „Barcelona“ 74 - 58 Tel Avivo „Maccabi“
11-01 Stambulo „Fenerbahce“ 88 - 84 Miuncheno „Bayern“
11-01 Maskvos CSKA 69 - 65 Pirėjo „Olympiakos“
10-26 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 91 - 106 Maskvos CSKA
10-26 Miuncheno „Bayern“ 77 - 71 Vitorijos „Baskonia“
10-26 Atėnų Panathinaikos 83 - 87 Kauno „Žalgiris“
10-26 Stambulo „Darussafaka“ 71 - 79 „Barcelona“
10-25 Madrido „Real“ 89 - 55 Podgoricos „Budučnost“
10-25 Milano „AX Armani Exchange“ 81 - 80 Maskvos srities „Chimki“
10-25 Pirėjo „Olympiakos“ 88 - 80 Tel Avivo „Maccabi“
10-25 Stambulo „Anadolu Efes“ 89 - 83 Stambulo „Fenerbahce“
10-19 Madrido „Real“ 97 - 79 Vitorijos „Baskonia“
10-19 Pirėjo „Olympiakos“ 75 - 99 Milano „AX Armani Exchange“
10-19 Kauno „Žalgiris“ 75 - 82 Stambulo „Fenerbahce“
10-19 Maskvos srities „Chimki“ 84 - 85 Stambulo „Anadolu Efes“
10-18 „Barcelona“ 83 - 73 Miuncheno „Bayern“
10-18 Atėnų Panathinaikos 102 - 87 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-18 Podgoricos „Budučnost“ 68 - 78 Tel Avivo „Maccabi“
10-18 Maskvos CSKA 79 - 75 Stambulo „Darussafaka“
10-17 Milano „AX Armani Exchange“ 85 - 91 Madrido „Real“
10-17 Vitorijos „Baskonia“ 80 - 85 Pirėjo „Olympiakos“
10-17 Stambulo „Fenerbahce“ 93 - 85 Maskvos srities „Chimki“
10-17 Stambulo „Anadolu Efes“ 79 - 93 Kauno „Žalgiris“
10-16 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 87 - 86 „Barcelona“
10-16 Miuncheno „Bayern“ 80 - 79 Atėnų Panathinaikos
10-16 Tel Avivo „Maccabi“ 86 - 89 Maskvos CSKA
10-16 Stambulo „Darussafaka“ 71 - 63 Podgoricos „Budučnost“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 97 - 72 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 66 - 87 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 79 - 87 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Podgoricos „Budučnost“ 71 - 82 Milano „AX Armani Exchange“