Čempionų lygos rezultatai

Ant 10-22 Club Brugge 0 - 5 PSG
Ant 10-22 Juventus 2 - 1 Lokomotiv Moscow
Ant 10-22 Manchester City 5 - 1 Atalanta
Ant 10-22 Olympiakos Piraeus 2 - 3 Bayern München
Ant 10-22 Galatasaray 0 - 1 Real Madrid
Ant 10-22 Tottenham Hotspur 5 - 0 Crvena Zvezda
Ant 10-22 Atlético Madrid 1 - 0 Bayer Leverkusen
Ant 10-22 Shakhtar Donetsk 2 - 2 Dinamo Zagreb
Tre 10-02 Liverpool 4 - 3 Salzburg
Tre 10-02 RB Leipzig 0 - 2 Olympique Lyonnais
Tre 10-02 Valencia 0 - 3 Ajax
Tre 10-02 Zenit 3 - 1 Benfica
Tre 10-02 Lille 1 - 2 Chelsea
Tre 10-02 Barcelona 2 - 1 Internazionale
Tre 10-02 Slavia Praha 0 - 2 Borussia Dortmund
Tre 10-02 Genk 0 - 0 Napoli
Ant 10-01 Lokomotiv Moscow 0 - 2 Atlético Madrid
Ant 10-01 Juventus 3 - 0 Bayer Leverkusen
Ant 10-01 Galatasaray 0 - 1 PSG
Ant 10-01 Manchester City 2 - 0 Dinamo Zagreb
Ant 10-01 Crvena Zvezda 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Ant 10-01 Tottenham Hotspur 2 - 7 Bayern München
Ant 10-01 Atalanta 1 - 2 Shakhtar Donetsk
Ant 10-01 Real Madrid 2 - 2 Club Brugge
Tre 09-18 Dinamo Zagreb 4 - 0 Atalanta
Tre 09-18 Shakhtar Donetsk 0 - 3 Manchester City
Tre 09-18 Bayern München 3 - 0 Crvena Zvezda
Tre 09-18 Atletico Madrid 2 - 2 Juventus
Tre 09-18 PSG 3 - 0 Real Madrid
Tre 09-18 Bayer Leverkusen 1 - 2 Lokomotiv Moscow
Tre 09-18 Olympiakos Piraeus 2 - 2 Tottenham Hotspur
Tre 09-18 Club Brugge 0 - 0 Galatasaray
Ant 09-17 Ajax 3 - 0 Lille
Ant 09-17 Napoli 2 - 0 Liverpool
Ant 09-17 Salzburg 6 - 2 Genk
Ant 09-17 Chelsea 0 - 1 Valencia
Ant 09-17 Borussia Dortmund 0 - 0 Barcelona
Ant 09-17 Benfica 1 - 2 RB Leipzig
Ant 09-17 Internazionale 1 - 1 Slavia Praha
Ant 09-17 Olympique Lyonnais 1 - 1 Zenit
Tre 08-28 Slavia Praha 1 - 0 CFR Cluj
Tre 08-28 Ajax 2 - 0 APOEL
Tre 08-28 Club Brugge 2 - 1 LASK
Ant 08-27 Crvena Zvezda 1 - 1 Young Boys
Ant 08-27 Rosenborg 1 - 1 Dinamo Zagreb
Ant 08-27 Krasnodar 1 - 2 Olympiakos Piraeus

Anglijos „Premier“ lygos rezultatai

Pir 10-21 Sheffield United 1 - 0 Arsenal
Sek 10-20 Manchester United 1 - 1 Liverpool
Šeš 10-19 Crystal Palace 0 - 2 Manchester City
Šeš 10-19 Chelsea 1 - 0 Newcastle United
Šeš 10-19 Aston Villa 2 - 1 Brighton & Hov…
Šeš 10-19 Leicester City 2 - 1 Burnley
Šeš 10-19 Wolverhampton … 1 - 1 Southampton
Šeš 10-19 AFC Bournemouth 0 - 0 Norwich City
Šeš 10-19 Tottenham Hotspur 1 - 1 Watford
Šeš 10-19 Everton 2 - 0 West Ham United
Sek 10-06 Newcastle United 1 - 0 Manchester United
Sek 10-06 Manchester City 0 - 2 Wolverhampton …
Sek 10-06 Southampton 1 - 4 Chelsea
Sek 10-06 Arsenal 1 - 0 AFC Bournemouth
Šeš 10-05 West Ham United 1 - 2 Crystal Palace
Šeš 10-05 Burnley 1 - 0 Everton
Šeš 10-05 Liverpool 2 - 1 Leicester City
Šeš 10-05 Norwich City 1 - 5 Aston Villa
Šeš 10-05 Watford 0 - 0 Sheffield United
Šeš 10-05 Brighton & Hov… 3 - 0 Tottenham Hotspur
Pir 09-30 Manchester United 1 - 1 Arsenal
Sek 09-29 Leicester City 5 - 0 Newcastle United

Ispanijos „La Liga“ rezultatai

Sek 10-20 Sevilla 1 - 0 Levante
Sek 10-20 Athletic Club 1 - 1 Real Valladolid
Sek 10-20 Espanyol 0 - 1 Villarreal
Sek 10-20 Real Sociedad 3 - 1 Real Betis
Sek 10-20 Deportivo Alavés 2 - 0 Celta de Vigo
Šeš 10-19 Mallorca 1 - 0 Real Madrid
Šeš 10-19 Getafe 2 - 0 Leganés
Šeš 10-19 Atlético Madrid 1 - 1 Valencia
Šeš 10-19 Eibar 0 - 3 Barcelona
Pen 10-18 Granada 1 - 0 Osasuna
Sek 10-06 Barcelona 4 - 0 Sevilla
Sek 10-06 Real Sociedad 1 - 2 Getafe
Sek 10-06 Real Valladolid 0 - 0 Atlético Madrid
Sek 10-06 Celta de Vigo 1 - 0 Athletic Club
Sek 10-06 Mallorca 2 - 0 Espanyol
Šeš 10-05 Osasuna 2 - 1 Villarreal
Šeš 10-05 Valencia 2 - 1 Deportivo Alavés
Šeš 10-05 Real Madrid 4 - 2 Granada
Šeš 10-05 Leganés 1 - 2 Levante
Pen 10-04 Real Betis 1 - 1 Eibar
Sek 09-29 Sevilla 3 - 2 Real Sociedad
Sek 09-29 Levante 1 - 1 Osasuna
Sek 09-29 Deportivo Alavés 2 - 0 Mallorca
Sek 09-29 Eibar 2 - 0 Celta de Vigo
Sek 09-29 Espanyol 0 - 2 Real Valladolid

Lietuvos „A Lygos“ rezultatai

Sek 10-20 Žalgiris 1 - 3 Sūduva
Šeš 10-19 Žalgiris 3 - 0 Stumbras
Šeš 10-19 Panevėžys 1 - 1 Atlantas
Šeš 10-19 Riteriai 0 - 0 Kauno Žalgiris
Ant 10-15 Riteriai 1 - 2 Sūduva
Šeš 10-12 Palanga 0 - 4 Sūduva
Šeš 10-05 Sūduva 3 - 1 Panevėžys
Šeš 10-05 Stumbras 0 - 3 Palanga
Šeš 10-05 Atlantas 2 - 1 Riteriai
Šeš 10-05 Kauno Žalgiris 1 - 2 Žalgiris
Tre 10-02 Sūduva 5 - 0 Palanga
Šeš 09-28 Panevėžys 3 - 3 Kauno Žalgiris

Vokietijos „Bundesliga“ rezultatai

Sek 10-20 Hoffenheim 2 - 0 Schalke 04
Sek 10-20 Köln 3 - 0 Paderborn
Šeš 10-19 Borussia Dortmund 1 - 0 Borussia M'gla…
Šeš 10-19 RB Leipzig 1 - 1 Wolfsburg
Šeš 10-19 Fortuna Düsseldorf 1 - 0 Mainz 05
Šeš 10-19 Werder Bremen 1 - 1 Hertha BSC
Šeš 10-19 Union Berlin 2 - 0 Freiburg
Šeš 10-19 Augsburg 2 - 2 Bayern München
Pen 10-18 Eintracht Fran… 3 - 0 Bayer Leverkusen
Sek 10-06 Eintracht Fran… 2 - 2 Werder Bremen
Sek 10-06 Wolfsburg 1 - 0 Union Berlin
Sek 10-06 Borussia M'gla… 5 - 1 Augsburg
Šeš 10-05 Schalke 04 1 - 1 Köln
Šeš 10-05 Bayer Leverkusen 1 - 1 RB Leipzig
Šeš 10-05 Freiburg 2 - 2 Borussia Dortmund
Šeš 10-05 Bayern München 1 - 2 Hoffenheim
Šeš 10-05 Paderborn 1 - 2 Mainz 05
Pen 10-04 Hertha BSC 3 - 1 Fortuna Düsseldorf
Sek 09-29 Köln 0 - 4 Hertha BSC
Sek 09-29 Fortuna Düsseldorf 1 - 2 Freiburg

Italijos „Serie A“ lygos rezultatai

Pir 10-21 Brescia 0 - 0 Fiorentina
Sek 10-20 Milan 2 - 2 Lecce
Sek 10-20 Parma 5 - 1 Genoa
Sek 10-20 Cagliari 2 - 0 SPAL
Sek 10-20 Sampdoria 0 - 0 Roma
Sek 10-20 Udinese 1 - 0 Torino
Sek 10-20 Sassuolo 3 - 4 Internazionale
Šeš 10-19 Juventus 2 - 1 Bologna
Šeš 10-19 Napoli 2 - 0 Hellas Verona
Šeš 10-19 Lazio 3 - 3 Atalanta
Sek 10-06 Internazionale 1 - 2 Juventus
Sek 10-06 Torino 0 - 0 Napoli
Sek 10-06 Atalanta 3 - 1 Lecce
Sek 10-06 Bologna 2 - 2 Lazio
Sek 10-06 Roma 1 - 1 Cagliari
Sek 10-06 Fiorentina 1 - 0 Udinese
Šeš 10-05 Genoa 1 - 2 Milan
Šeš 10-05 Hellas Verona 2 - 0 Sampdoria
Šeš 10-05 SPAL 1 - 0 Parma
Pir 09-30 Parma 3 - 2 Torino
Sek 09-29 Milan 1 - 3 Fiorentina
Sek 09-29 Cagliari 1 - 1 Hellas Verona
Sek 09-29 Lazio 4 - 0 Genoa
Sek 09-29 Lecce 0 - 1 Roma
Sek 09-29 Udinese 1 - 0 Bologna
Sek 09-29 Napoli 2 - 1 Brescia

Rusijos „Premier“ lygos rezultatai

Sek 10-20 Dinamo Moscow 1 - 1 Krasnodar
Sek 10-20 Arsenal Tula 1 - 1 Sochi
Sek 10-20 Ufa 1 - 1 CSKA Moscow
Sek 10-20 Orenburg 0 - 1 Krylya Sovetov
Šeš 10-19 Zenit 6 - 1 Rostov
Šeš 10-19 Spartak Moscow 0 - 0 Rubin Kazan
Šeš 10-19 Tambov 1 - 2 Ural
Pen 10-18 Akhmat Grozny 0 - 2 Lokomotiv Moscow
Sek 10-06 Krasnodar 2 - 1 Spartak Moscow
Sek 10-06 CSKA Moscow 1 - 3 Rostov
Sek 10-06 Lokomotiv Moscow 2 - 1 Arsenal Tula
Sek 10-06 Ural 1 - 3 Zenit
Šeš 10-05 Sochi 0 - 2 Krylya Sovetov
Šeš 10-05 Rubin Kazan 2 - 1 Tambov
Šeš 10-05 Orenburg 2 - 0 Dinamo Moscow
Šeš 10-05 Ufa 0 - 1 Akhmat Grozny
Pir 09-30 Sochi 2 - 0 Akhmat Grozny
Sek 09-29 Krasnodar 2 - 0 Arsenal Tula
Sek 09-29 Spartak Moscow 1 - 2 Orenburg
Sek 09-29 Rubin Kazan 0 - 0 Ufa
Sek 09-29 Ural 0 - 3 CSKA Moscow

Olandijos „Eredivisie“ lygos rezultatai

Sek 10-20 Feyenoord 1 - 1 Heracles
Sek 10-20 Groningen 2 - 0 Sparta Rotterdam
Sek 10-20 Emmen 2 - 1 Fortuna Sittard
Sek 10-20 PEC Zwolle 3 - 1 ADO Den Haag
Šeš 10-19 VVV 0 - 4 Vitesse
Šeš 10-19 Utrecht 3 - 0 PSV
Šeš 10-19 Twente 0 - 1 Willem II
Šeš 10-19 AZ 2 - 4 Heerenveen
Šeš 10-19 RKC Waalwijk 1 - 2 Ajax
Sek 10-06 PSV 4 - 1 VVV
Sek 10-06 Willem II 1 - 1 AZ
Sek 10-06 Fortuna Sittard 4 - 2 Feyenoord
Sek 10-06 ADO Den Haag 0 - 2 Ajax
Šeš 10-05 Heerenveen 1 - 0 PEC Zwolle
Šeš 10-05 Sparta Rotterdam 2 - 1 Twente
Šeš 10-05 Vitesse 2 - 1 Utrecht
Šeš 10-05 Heracles 2 - 0 Emmen
Pen 10-04 Groningen 3 - 0 RKC Waalwijk
Sek 09-29 Feyenoord 5 - 1 Twente
Sek 09-29 AZ 2 - 0 Heracles
Sek 09-29 PEC Zwolle 0 - 4 PSV
Sek 09-29 Utrecht 2 - 0 Willem II
Sek 09-29 RKC Waalwijk 1 - 2 Vitesse
Šeš 09-28 Fortuna Sittard 0 - 0 Sparta Rotterdam
Šeš 09-28 Ajax 2 - 0 Groningen
Šeš 09-28 VVV 0 - 3 Heerenveen

Prancūzijos „Ligue 1“ rezultatai

Sek 10-20 Olympique Mars… 2 - 0 Strasbourg
Sek 10-20 Monaco 3 - 2 Rennes
Sek 10-20 Bordeaux 0 - 1 Saint-Etienne
Šeš 10-19 Angers SCO 0 - 1 Brest
Šeš 10-19 Reims 1 - 0 Montpellier
Šeš 10-19 Metz 1 - 0 Nantes
Šeš 10-19 Toulouse 2 - 1 Lille
Šeš 10-19 Nîmes 1 - 1 Amiens SC
Šeš 10-19 Olympique Lyonnais 0 - 0 Dijon
Pen 10-18 Nice 1 - 4 PSG
Sek 10-06 Saint-Etienne 1 - 0 Olympique Lyonnais
Sek 10-06 Rennes 0 - 1 Reims
Sek 10-06 Lille 2 - 2 Nîmes
Šeš 10-05 Montpellier 3 - 1 Monaco
Šeš 10-05 Toulouse 1 - 3 Bordeaux
Šeš 10-05 Dijon 1 - 0 Strasbourg
Šeš 10-05 Brest 2 - 0 Metz
Šeš 10-05 Nantes 1 - 0 Nice
Šeš 10-05 PSG 4 - 0 Angers SCO
Pen 10-04 Amiens SC 3 - 1 Olympique Mars…
Sek 09-29 Olympique Mars… 1 - 1 Rennes
Sek 09-29 Nîmes 0 - 1 Saint-Etienne
Sek 09-29 Strasbourg 1 - 0 Montpellier

Portugalijos „Primeira“ lygos rezultatai

Ant 10-22 Club Brugge 0 - 5 PSG
Ant 10-22 Juventus 2 - 1 Lokomotiv Moscow
Ant 10-22 Manchester City 5 - 1 Atalanta
Ant 10-22 Olympiakos Piraeus 2 - 3 Bayern München
Ant 10-22 Galatasaray 0 - 1 Real Madrid
Ant 10-22 Tottenham Hotspur 5 - 0 Crvena Zvezda
Ant 10-22 Atlético Madrid 1 - 0 Bayer Leverkusen
Ant 10-22 Shakhtar Donetsk 2 - 2 Dinamo Zagreb
Tre 10-02 Liverpool 4 - 3 Salzburg
Tre 10-02 RB Leipzig 0 - 2 Olympique Lyonnais
Tre 10-02 Valencia 0 - 3 Ajax
Tre 10-02 Zenit 3 - 1 Benfica
Tre 10-02 Lille 1 - 2 Chelsea
Tre 10-02 Barcelona 2 - 1 Internazionale
Tre 10-02 Slavia Praha 0 - 2 Borussia Dortmund
Tre 10-02 Genk 0 - 0 Napoli
Ant 10-01 Lokomotiv Moscow 0 - 2 Atlético Madrid
Ant 10-01 Juventus 3 - 0 Bayer Leverkusen
Ant 10-01 Galatasaray 0 - 1 PSG
Ant 10-01 Manchester City 2 - 0 Dinamo Zagreb
Ant 10-01 Crvena Zvezda 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Ant 10-01 Tottenham Hotspur 2 - 7 Bayern München
Ant 10-01 Atalanta 1 - 2 Shakhtar Donetsk
Ant 10-01 Real Madrid 2 - 2 Club Brugge
Tre 09-18 Dinamo Zagreb 4 - 0 Atalanta
Tre 09-18 Shakhtar Donetsk 0 - 3 Manchester City
Tre 09-18 Bayern München 3 - 0 Crvena Zvezda
Tre 09-18 Atletico Madrid 2 - 2 Juventus
Tre 09-18 PSG 3 - 0 Real Madrid
Tre 09-18 Bayer Leverkusen 1 - 2 Lokomotiv Moscow
Tre 09-18 Olympiakos Piraeus 2 - 2 Tottenham Hotspur
Tre 09-18 Club Brugge 0 - 0 Galatasaray
Ant 09-17 Ajax 3 - 0 Lille
Ant 09-17 Napoli 2 - 0 Liverpool
Ant 09-17 Salzburg 6 - 2 Genk
Ant 09-17 Chelsea 0 - 1 Valencia
Ant 09-17 Borussia Dortmund 0 - 0 Barcelona
Ant 09-17 Benfica 1 - 2 RB Leipzig
Ant 09-17 Internazionale 1 - 1 Slavia Praha
Ant 09-17 Olympique Lyonnais 1 - 1 Zenit
Tre 08-28 Slavia Praha 1 - 0 CFR Cluj
Tre 08-28 Ajax 2 - 0 APOEL
Tre 08-28 Club Brugge 2 - 1 LASK
Ant 08-27 Crvena Zvezda 1 - 1 Young Boys
Ant 08-27 Rosenborg 1 - 1 Dinamo Zagreb
Ant 08-27 Krasnodar 1 - 2 Olympiakos Piraeus