LKL rezultatai

11-19 Šiauliai 104 - 95 Pieno žvaigždės
11-19 Lietkabelis 66 - 70 Žalgiris
11-19 Juventus 92 - 79 Dzūkija
11-18 Neptūnas 81 - 76 Lietuvos rytas
11-18 Vytautas 92 - 78 Nevėžis
11-12 Dzūkija 76 - 96 Neptūnas
11-12 Šiauliai 51 - 80 Žalgiris
11-12 Nevėžis 81 - 88 Lietkabelis
11-11 Lietuvos rytas 83 - 70 Juventus
11-11 Vytautas 101 - 80 Pieno žvaigždės
11-05 Žalgiris 88 - 62 Neptūnas
11-05 Šiauliai 68 - 78 Lietkabelis
11-05 Pieno žvaigždės 73 - 87 Lietuvos rytas
11-04 Juventus 98 - 85 Vytautas
10-29 Žalgiris 92 - 90 Lietkabelis
10-29 Šiauliai 84 - 105 Dzūkija
10-28 Vytautas 68 - 77 Juventus
10-28 Neptūnas 97 - 91 Pieno žvaigždės
10-28 Nevėžis 76 - 73 Lietuvos rytas
10-23 Juventus 75 - 81 Pieno žvaigždės
10-22 Žalgiris 97 - 54 Vytautas
10-22 Neptūnas 98 - 58 Dzūkija
10-21 Šiauliai 71 - 101 Lietuvos rytas
10-21 Pieno žvaigždės 75 - 85 Lietkabelis
10-21 Juventus 74 - 80 Nevėžis
10-15 Lietkabelis 83 - 69 Nevėžis
10-15 Žalgiris 85 - 67 Šiauliai
10-14 Lietuvos rytas 92 - 79 Neptūnas
10-14 Pieno žvaigždės 80 - 74 Vytautas
10-14 Dzūkija 88 - 86 Juventus
10-08 Lietuvos rytas 67 - 70 Žalgiris
10-08 Lietkabelis 87 - 69 Vytautas
10-08 Pieno žvaigždės 81 - 79 Šiauliai
10-07 Dzūkija 85 - 82 Nevėžis
10-07 Juventus 72 - 73 Neptūnas
10-05 Žalgiris 88 - 66 Juventus
10-05 Vytautas 69 - 75 Lietuvos rytas
10-04 Lietkabelis 88 - 76 Neptūnas
10-04 Pieno žvaigždės 95 - 73 Dzūkija
10-01 Lietkabelis 85 - 73 Šiauliai
10-01 Nevėžis 66 - 77 Žalgiris
10-01 Vytautas 78 - 94 Neptūnas
09-30 Lietuvos rytas 78 - 54 Dzūkija
09-28 Neptūnas 73 - 64 Žalgiris

Eurolygos rezultatai

11-17 Barcelona Lassa 89 - 71 Valencia Basket
11-17 AX Armani 71 - 62 Brose
11-17 Olympiacos 85 - 59 Crvena Zvezda
11-17 CSKA 93 - 95 Fenerbahce
11-16 Real 89 - 57 Unicaja
11-16 Žalgiris 77 - 97 Baskonia
11-16 Anadolu Efes 81 - 82 Panathinaikos
11-16 Khimki 69 - 77 Maccabi
11-15 Valencia Basket 98 - 103 AX Armani
11-15 Brose 84 - 81 Barcelona Lassa
11-15 Crvena Zvezda 59 - 85 CSKA
11-15 Fenerbahce 83 - 90 Olympiacos
11-14 Unicaja 83 - 85 Žalgiris
11-14 Baskonia 105 - 75 Real
11-14 Panathinaikos 93 - 65 Khimki
11-14 Maccabi 72 - 92 Anadolu Efes
11-10 Unicaja 79 - 65 Crvena Zvezda
11-10 Olympiacos 62 - 70 Panathinaikos
11-10 Brose 57 - 80 Fenerbahce
11-10 Khimki 91 - 90 Baskonia
11-09 Barcelona Lassa 85 - 89 Anadolu Efes
11-09 AX Armani 62 - 94 Žalgiris
11-09 Maccabi 90 - 83 Real
11-09 CSKA 94 - 67 Valencia Basket
11-03 Barcelona Lassa 73 - 51 Olympiacos
11-03 CSKA 94 - 91 Žalgiris
11-03 Anadolu Efes 74 - 79 Unicaja
11-02 Real 80 - 86 Khimki
11-02 Maccabi 79 - 68 AX Armani
11-02 Baskonia 85 - 84 Panathinaikos
11-02 Fenerbahce 79 - 66 Valencia Basket
11-02 Crvena Zvezda 69 - 75 Brose
10-27 Valencia Basket 91 - 53 Unicaja
10-27 Panathinaikos 70 - 68 Fenerbahce
10-27 Brose 78 - 72 Baskonia
10-27 Anadolu Efes 80 - 98 CSKA
10-26 AX Armani 78 - 74 Barcelona Lassa
10-26 Olympiacos 92 - 75 Khimki
10-26 Crvena Zvezda 87 - 84 Maccabi
10-26 Žalgiris 66 - 87 Real
10-25 Unicaja 76 - 80 Brose
10-25 Baskonia 63 - 80 Valencia Basket
10-25 Fenerbahce 81 - 70 Anadolu Efes
10-25 CSKA 81 - 63 Panathinaikos
10-24 Barcelona 75 - 81 Žalgiris
10-24 Real 100 - 90 AX Armani
10-24 Maccabi 68 - 69 Olympiacos
10-24 Khimki 85 - 78 Crvena Zvezda
10-20 Valencia Basket 71 - 78 Anadolu Efes
10-20 Olympiacos 80 - 75 Unicaja
10-20 Crvena Zvezda 90 - 82 Barcelona
10-20 Khimki 85 - 77 Žalgiris
10-19 Real 82 - 69 CSKA
10-19 AX Armani 86 - 92 Fenerbahce
10-19 Panathinaikos 93 - 83 Brose
10-19 Maccabi 74 - 68 Baskonia
10-13 Barcelona 98 - 71 Panathinaikos
10-13 Žalgiris 78 - 76 Crvena Zvezda
10-13 Khimki 75 - 70 Valencia Basket
10-12 Unicaja 68 - 67 Fenerbahce
10-12 Olympiacos 75 - 64 Baskonia
10-12 Brose 71 - 88 Maccabi
10-12 Anadolu Efes 74 - 88 Real
10-12 CSKA 93 - 84 AX Armani
05-21 Stambulo Fenerbahce 80 - 64 Pirėjo Olympiacos
05-21 Madrido Real 70 - 94 Maskvos CSKA
05-19 Stambulo Fenerbahce 84 - 75 Madrido Real
05-19 Maskvos CSKA 78 - 82 Pirėjo Olympiacos
05-02 Pirėjo Olympiacos 87 - 78 Stambulo Anadolu Efes
04-28 Stambulo Anadolu Efes 62 - 74 Pirėjo Olympiacos
04-28 Stambulo Darussafaka 78 - 89 Madrido Real

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

03-22 Elektrėnų Energija 6 - 3 Juodupės Juodupė
03-19 Juodupės Juodupė 0 - 2 Elektrėnų Energija
03-18 Elektrėnų Energija 5 - 2 Juodupės Juodupė
03-16 Vilniaus „Hockey Punks“ 4 - 11 Juodupės „Juodupė“
03-14 Rokiškio Rokiškis 1 - 5 Elektrėnų Energija
03-13 Juodupės „Juodupė“ 8 - 3 Vilniaus „Hockey Punks“
03-12 Elektrėnų Energija 8 - 1 Rokiškio Rokiškis
03-10 Vilniaus Geležinis vilkas 2 - 6 Vilniaus Hockey Punks
03-09 Vilniaus Hockey Punks 1 - 9 Vilniaus Geležinis vilkas
03-07 Juodupės „Juodupė“ 2 - 9 Elektrėnų „Energija“
03-06 Elektrėnų „Energija“ 7 - 2 Vilniaus „Hockey Punks“
03-03 Elektrėnų „Energija“ 12 - 3 Vilniaus „Geležinis vilkas“
03-01 Vilniaus „Geležinis vilkas“ 3 - 21 Elektrėnų „Energija“
02-26 Rokiškio Rokiškis 8 - 2 Vilniaus Geležinis vilkas
02-25 Rokiškio „Rokiškis“ 5 - 3 Vilniaus „Geležinis vilkas“
02-23 Kauno „Tigrai“ 2 - 16 Juodupės „Juodupė“
02-23 Vilniaus Hockey Punks 9 - 2 Vilniaus Geležinis vilkas
02-21 Vilniaus Hockey Punks 3 - 6 Juodupės Juodupė
02-19 Viniaus Hockey Punks 14 - 1 Kauno Tigrai
02-19 Rokiškio Rokiškis 3 - 4 Juodupės Juodupė
02-18 Rokiškio Rokiškis 2 - 4 Juodupės Juduopė
02-11 Kauno Tigrai 6 - 4 Vilniaus Geležinis vilkas
02-11 Rokiškio Rokiškis 4 - 8 Elektrėnų Energija

Čempionų lygos rezultatai

Tre 11-22 Basel 1 - 0 Manchester United
Tre 11-22 PSG 7 - 1 Celtic
Tre 11-22 Juventus 0 - 0 Barcelona
Tre 11-22 Sporting CP 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 11-22 Anderlecht 1 - 2 Bayern München
Tre 11-22 Atlético Madrid 2 - 0 Roma
Tre 11-22 CSKA Moskva 2 - 0 Benfica
Tre 11-22 Qarabağ 0 - 4 Chelsea
Ant 11-21 Manchester City 1 - 0 Feyenoord
Ant 11-21 Sevilla 3 - 3 Liverpool
Ant 11-21 Napoli 3 - 0 Shakhtar Donetsk
Ant 11-21 Monaco 1 - 4 RB Leipzig
Ant 11-21 Borussia Dortmund 1 - 2 Tottenham Hotspur
Ant 11-21 APOEL 0 - 6 Real Madrid
Ant 11-21 Beşiktaş 1 - 1 Porto
Ant 11-21 Spartak Moskva 1 - 1 Maribor
Tre 11-01 Sevilla 2 - 1 Spartak Moskva
Tre 11-01 Porto 3 - 1 RB Leipzig
Tre 11-01 Liverpool 3 - 0 Maribor
Tre 11-01 Napoli 2 - 4 Manchester City
Tre 11-01 Shakhtar Donetsk 3 - 1 Feyenoord
Tre 11-01 Borussia Dortmund 1 - 1 APOEL
Tre 11-01 Tottenham Hotspur 3 - 1 Real Madrid
Tre 11-01 Beşiktaş 1 - 1 Monaco
Ant 10-31 Manchester United 2 - 0 Benfica
Ant 10-31 PSG 5 - 0 Anderlecht
Ant 10-31 Basel 1 - 2 CSKA Moskva
Ant 10-31 Celtic 1 - 2 Bayern München
Ant 10-31 Atlético Madrid 1 - 1 Qarabağ
Ant 10-31 Roma 3 - 0 Chelsea
Ant 10-31 Sporting CP 1 - 1 Juventus
Ant 10-31 Olympiakos Piraeus 0 - 0 Barcelona
Tre 10-18 Chelsea 3 - 3 Roma
Tre 10-18 Anderlecht 0 - 4 PSG
Tre 10-18 Benfica 0 - 1 Manchester United
Tre 10-18 CSKA Moskva 0 - 2 Basel
Tre 10-18 Juventus 2 - 1 Sporting CP
Tre 10-18 Barcelona 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 10-18 Bayern München 3 - 0 Celtic
Tre 10-18 Qarabağ 0 - 0 Atlético Madrid
Ant 10-17 APOEL 1 - 1 Borussia Dortmund
Ant 10-17 Spartak Moskva 5 - 1 Sevilla
Ant 10-17 Real Madrid 1 - 1 Tottenham Hotspur
Ant 10-17 RB Leipzig 3 - 2 Porto
Ant 10-17 Manchester City 2 - 1 Napoli
Ant 10-17 Maribor 0 - 7 Liverpool
Ant 10-17 Feyenoord 1 - 2 Shakhtar Donetsk
Ant 10-17 Monaco 1 - 2 Beşiktaş
Tre 09-27 Juventus 2 - 0 Olympiakos Piraeus
Tre 09-27 Basel 5 - 0 Benfica
Tre 09-27 Anderlecht 0 - 3 Celtic
Tre 09-27 Sporting CP 0 - 1 Barcelona
Tre 09-27 PSG 3 - 0 Bayern München
Tre 09-27 Atlético Madrid 1 - 2 Chelsea
Tre 09-27 CSKA Moskva 1 - 4 Manchester United
Tre 09-27 Qarabağ 1 - 2 Roma

Lietuvos „A Lygos“ rezultatai

Sek 11-19 Jonava 2 - 2 Atlantas
Sek 11-19 Sūduva 3 - 0 Žalgiris
Sek 11-19 Utenis Utena 1 - 3 Trakai
Tre 11-15 Žalgiris 5 - 2 Utenis Utena
Tre 11-15 Sūduva 2 - 1 Jonava
Sek 11-12 Trakai 2 - 2 Atlantas
Šeš 11-04 Trakai 1 - 0 Sūduva
Šeš 11-04 Atlantas 2 - 2 Utenis Utena
Šeš 11-04 Žalgiris 2 - 4 Jonava
Ant 10-31 Žalgiris 1 - 0 Trakai
Sek 10-29 Sūduva 1 - 0 Atlantas
Sek 10-29 Jonava 3 - 0 Utenis Utena
Ket 10-26 Atlantas 0 - 3 Žalgiris

Anglijos „Premier“ lygos rezultatai

Pir 11-20 Brighton & Hov… 2 - 2 Stoke City
Sek 11-19 Watford 2 - 0 West Ham United
Šeš 11-18 Manchester United 4 - 1 Newcastle United
Šeš 11-18 Burnley 2 - 0 Swansea City
Šeš 11-18 AFC Bournemouth 4 - 0 Huddersfield Town
Šeš 11-18 Crystal Palace 2 - 2 Everton
Šeš 11-18 Liverpool 3 - 0 Southampton
Šeš 11-18 West Bromwich … 0 - 4 Chelsea
Šeš 11-18 Leicester City 0 - 2 Manchester City
Šeš 11-18 Arsenal 2 - 0 Tottenham Hotspur
Sek 11-05 Everton 3 - 2 Watford
Sek 11-05 Chelsea 1 - 0 Manchester United
Sek 11-05 Manchester City 3 - 1 Arsenal
Sek 11-05 Tottenham Hotspur 1 - 0 Crystal Palace
Šeš 11-04 West Ham United 1 - 4 Liverpool
Šeš 11-04 Huddersfield Town 1 - 0 West Bromwich …
Šeš 11-04 Southampton 0 - 1 Burnley
Šeš 11-04 Newcastle United 0 - 1 AFC Bournemouth
Šeš 11-04 Swansea City 0 - 1 Brighton & Hov…
Šeš 11-04 Stoke City 2 - 2 Leicester City
Pir 10-30 Burnley 1 - 0 Newcastle United
Sek 10-29 Leicester City 2 - 0 Everton
Sek 10-29 Brighton & Hov… 1 - 1 Southampton

Ispanijos „La Liga“ rezultatai

Pir 11-20 Eibar 5 - 0 Real Betis
Sek 11-19 Athletic Club 1 - 1 Villarreal
Sek 11-19 Las Palmas 0 - 2 Levante
Sek 11-19 Espanyol 0 - 2 Valencia
Sek 11-19 Málaga 3 - 2 Deportivo La C…
Šeš 11-18 Atlético Madrid 0 - 0 Real Madrid
Šeš 11-18 Sevilla 2 - 1 Celta de Vigo
Šeš 11-18 Leganés 0 - 3 Barcelona
Šeš 11-18 Getafe 4 - 1 Deportivo Alavés
Pen 11-17 Girona 1 - 1 Real Sociedad
Sek 11-05 Real Madrid 3 - 0 Las Palmas
Sek 11-05 Villarreal 2 - 0 Málaga
Sek 11-05 Real Sociedad 3 - 1 Eibar
Sek 11-05 Celta de Vigo 3 - 1 Athletic Club
Sek 11-05 Levante 1 - 2 Girona
Šeš 11-04 Barcelona 2 - 1 Sevilla
Šeš 11-04 Deportivo Alavés 1 - 0 Espanyol
Šeš 11-04 Deportivo La C… 0 - 1 Atlético Madrid
Šeš 11-04 Valencia 3 - 0 Leganés
Pen 11-03 Real Betis 2 - 2 Getafe

Vokietijos „Bundesliga“ rezultatai

Sek 11-19 Werder Bremen 4 - 0 Hannover 96
Sek 11-19 Schalke 04 2 - 0 Hamburger SV
Šeš 11-18 Hertha BSC 2 - 4 Borussia M'gla…
Šeš 11-18 Hoffenheim 1 - 1 Eintracht Fran…
Šeš 11-18 Bayern München 3 - 0 Augsburg
Šeš 11-18 Bayer Leverkusen 2 - 2 RB Leipzig
Šeš 11-18 Wolfsburg 3 - 1 Freiburg
Šeš 11-18 Mainz 05 1 - 0 Köln
Pen 11-17 Stuttgart 2 - 1 Borussia Dortmund
Sek 11-05 Wolfsburg 3 - 3 Hertha BSC
Sek 11-05 Köln 0 - 3 Hoffenheim
Šeš 11-04 Borussia Dortmund 1 - 3 Bayern München
Šeš 11-04 RB Leipzig 2 - 1 Hannover 96
Šeš 11-04 Borussia M'gla… 1 - 1 Mainz 05
Šeš 11-04 Freiburg 0 - 1 Schalke 04
Šeš 11-04 Augsburg 1 - 1 Bayer Leverkusen
Šeš 11-04 Hamburger SV 3 - 1 Stuttgart
Pen 11-03 Eintracht Fran… 2 - 1 Werder Bremen
Sek 10-29 Stuttgart 3 - 0 Freiburg
Sek 10-29 Werder Bremen 0 - 3 Augsburg

Italijos „Serie A“ lygos rezultatai

Pir 11-20 Hellas Verona 2 - 3 Bologna
Sek 11-19 Internazionale 2 - 0 Atalanta
Sek 11-19 Benevento 1 - 2 Sassuolo
Sek 11-19 SPAL 1 - 1 Fiorentina
Sek 11-19 Sampdoria 3 - 2 Juventus
Sek 11-19 Udinese 0 - 1 Cagliari
Sek 11-19 Torino 1 - 1 Chievo
Sek 11-19 Crotone 0 - 1 Genoa
Šeš 11-18 Napoli 2 - 1 Milan
Šeš 11-18 Roma 2 - 1 Lazio
Sek 11-05 Sassuolo 0 - 2 Milan
Sek 11-05 Atalanta 1 - 1 SPAL
Sek 11-05 Chievo 0 - 0 Napoli
Sek 11-05 Fiorentina 2 - 4 Roma
Sek 11-05 Cagliari 2 - 1 Hellas Verona
Sek 11-05 Juventus 2 - 1 Benevento
Sek 11-05 Internazionale 1 - 1 Torino
Šeš 11-04 Genoa 0 - 2 Sampdoria
Šeš 11-04 Bologna 2 - 3 Crotone
Pir 10-30 Hellas Verona 1 - 2 Internazionale
Sek 10-29 Torino 2 - 1 Cagliari
Sek 10-29 Napoli 3 - 1 Sassuolo
Sek 10-29 Sampdoria 4 - 1 Chievo
Sek 10-29 Crotone 2 - 1 Fiorentina
Sek 10-29 SPAL 1 - 0 Genoa
Sek 10-29 Udinese 2 - 1 Atalanta
Sek 10-29 Benevento 1 - 5 Lazio

Rusijos „Premier“ lygos rezultatai

Sek 11-19 Zenit 5 - 0 Tosno
Sek 11-19 Rostov 0 - 0 Amkar Perm'
Sek 11-19 Anzhi 0 - 1 Lokomotiv Moskva
Sek 11-19 Ufa 2 - 0 Ural
Šeš 11-18 Arsenal Tula 0 - 0 Rubin Kazan'
Šeš 11-18 Krasnodar 1 - 4 Spartak Moskva
Šeš 11-18 Dinamo Moskva 1 - 1 Akhmat Grozny
Šeš 11-18 SKA Khabarovsk 2 - 4 CSKA Moskva
Sek 11-05 Rubin Kazan' 0 - 0 Zenit
Sek 11-05 Spartak Moskva 3 - 1 Ufa
Sek 11-05 Lokomotiv Moskva 2 - 2 CSKA Moskva
Sek 11-05 Amkar Perm' 1 - 2 Anzhi
Sek 11-05 SKA Khabarovsk 1 - 2 Arsenal Tula
Šeš 11-04 Akhmat Grozny 1 - 0 Rostov
Šeš 11-04 Tosno 1 - 3 Krasnodar
Pen 11-03 Ural 2 - 2 Dinamo Moskva
Pir 10-30 Akhmat Grozny 1 - 1 Anzhi
Pir 10-30 Ufa 2 - 1 Rubin Kazan'
Sek 10-29 Krasnodar 4 - 1 SKA Khabarovsk
Sek 10-29 Zenit 0 - 3 Lokomotiv Moskva
Sek 10-29 Dinamo Moskva 0 - 1 Tosno
Sek 10-29 Amkar Perm' 1 - 1 Ural

Prancūzijos „Ligue 1“ rezultatai

Pir 11-20 Amiens SC 3 - 0 Lille
Sek 11-19 Bordeaux 1 - 1 Olympique Mars…
Sek 11-19 Olympique Lyonnais 0 - 0 Montpellier
Sek 11-19 Caen 1 - 1 Nice
Šeš 11-18 Dijon 3 - 1 Troyes
Šeš 11-18 Guingamp 1 - 1 Angers SCO
Šeš 11-18 Strasbourg 2 - 1 Rennes
Šeš 11-18 Toulouse 0 - 0 Metz
Šeš 11-18 PSG 4 - 1 Nantes
Pen 11-17 Amiens SC 1 - 1 Monaco
Pen 11-17 Lille 3 - 1 Saint-Étienne
Sek 11-05 Saint-Étienne 0 - 5 Olympique Lyonnais
Sek 11-05 Metz 0 - 3 Lille
Sek 11-05 Olympique Mars… 5 - 0 Caen
Sek 11-05 Nice 1 - 0 Dijon
Šeš 11-04 Monaco 6 - 0 Guingamp
Šeš 11-04 Montpellier 1 - 1 Amiens SC
Šeš 11-04 Nantes 2 - 1 Toulouse
Šeš 11-04 Troyes 3 - 0 Strasbourg
Šeš 11-04 Angers SCO 0 - 5 PSG
Pen 11-03 Rennes 1 - 0 Bordeaux

Olandijos „Eredivisie“ lygos rezultatai

Sek 11-19 Roda JC 0 - 1 AZ
Sek 11-19 Utrecht 3 - 1 Excelsior
Sek 11-19 Groningen 4 - 2 Vitesse
Sek 11-19 PEC Zwolle 0 - 1 PSV
Sek 11-19 ADO Den Haag 4 - 1 Heracles
Šeš 11-18 Willem II 2 - 2 Sparta Rotterdam
Šeš 11-18 NAC Breda 0 - 8 Ajax
Šeš 11-18 Twente 0 - 4 Heerenveen
Šeš 11-18 Feyenoord 1 - 1 VVV
Sek 11-05 PSV 4 - 3 Twente
Sek 11-05 Vitesse 0 - 0 PEC Zwolle
Sek 11-05 Ajax 1 - 2 Utrecht
Sek 11-05 ADO Den Haag 2 - 2 Feyenoord
Šeš 11-04 VVV 0 - 0 NAC Breda
Šeš 11-04 Excelsior 1 - 0 Roda JC
Šeš 11-04 Heracles 2 - 1 Groningen
Šeš 11-04 AZ 3 - 2 Willem II
Pen 11-03 Sparta Rotterdam 0 - 0 Heerenveen
Sek 10-29 Heerenveen 1 - 2 AZ
Sek 10-29 Sparta Rotterdam 2 - 1 Groningen
Sek 10-29 Utrecht 2 - 2 NAC Breda
Sek 10-29 Vitesse 2 - 4 PSV
Šeš 10-28 Willem II 1 - 3 Ajax
Šeš 10-28 PEC Zwolle 2 - 0 ADO Den Haag
Šeš 10-28 Roda JC 1 - 1 Feyenoord
Šeš 10-28 Heracles 3 - 0 VVV

Portugalijos „Primeira“ lygos rezultatai

Tre 11-22 Basel 1 - 0 Manchester United
Tre 11-22 PSG 7 - 1 Celtic
Tre 11-22 Juventus 0 - 0 Barcelona
Tre 11-22 Sporting CP 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 11-22 Anderlecht 1 - 2 Bayern München
Tre 11-22 Atlético Madrid 2 - 0 Roma
Tre 11-22 CSKA Moskva 2 - 0 Benfica
Tre 11-22 Qarabağ 0 - 4 Chelsea
Ant 11-21 Manchester City 1 - 0 Feyenoord
Ant 11-21 Sevilla 3 - 3 Liverpool
Ant 11-21 Napoli 3 - 0 Shakhtar Donetsk
Ant 11-21 Monaco 1 - 4 RB Leipzig
Ant 11-21 Borussia Dortmund 1 - 2 Tottenham Hotspur
Ant 11-21 APOEL 0 - 6 Real Madrid
Ant 11-21 Beşiktaş 1 - 1 Porto
Ant 11-21 Spartak Moskva 1 - 1 Maribor
Tre 11-01 Sevilla 2 - 1 Spartak Moskva
Tre 11-01 Porto 3 - 1 RB Leipzig
Tre 11-01 Liverpool 3 - 0 Maribor
Tre 11-01 Napoli 2 - 4 Manchester City
Tre 11-01 Shakhtar Donetsk 3 - 1 Feyenoord
Tre 11-01 Borussia Dortmund 1 - 1 APOEL
Tre 11-01 Tottenham Hotspur 3 - 1 Real Madrid
Tre 11-01 Beşiktaş 1 - 1 Monaco
Ant 10-31 Manchester United 2 - 0 Benfica
Ant 10-31 PSG 5 - 0 Anderlecht
Ant 10-31 Basel 1 - 2 CSKA Moskva
Ant 10-31 Celtic 1 - 2 Bayern München
Ant 10-31 Atlético Madrid 1 - 1 Qarabağ
Ant 10-31 Roma 3 - 0 Chelsea
Ant 10-31 Sporting CP 1 - 1 Juventus
Ant 10-31 Olympiakos Piraeus 0 - 0 Barcelona
Tre 10-18 Chelsea 3 - 3 Roma
Tre 10-18 Anderlecht 0 - 4 PSG
Tre 10-18 Benfica 0 - 1 Manchester United
Tre 10-18 CSKA Moskva 0 - 2 Basel
Tre 10-18 Juventus 2 - 1 Sporting CP
Tre 10-18 Barcelona 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 10-18 Bayern München 3 - 0 Celtic
Tre 10-18 Qarabağ 0 - 0 Atlético Madrid
Ant 10-17 APOEL 1 - 1 Borussia Dortmund
Ant 10-17 Spartak Moskva 5 - 1 Sevilla
Ant 10-17 Real Madrid 1 - 1 Tottenham Hotspur
Ant 10-17 RB Leipzig 3 - 2 Porto
Ant 10-17 Manchester City 2 - 1 Napoli
Ant 10-17 Maribor 0 - 7 Liverpool
Ant 10-17 Feyenoord 1 - 2 Shakhtar Donetsk
Ant 10-17 Monaco 1 - 2 Beşiktaş
Tre 09-27 Juventus 2 - 0 Olympiakos Piraeus
Tre 09-27 Basel 5 - 0 Benfica
Tre 09-27 Anderlecht 0 - 3 Celtic
Tre 09-27 Sporting CP 0 - 1 Barcelona
Tre 09-27 PSG 3 - 0 Bayern München
Tre 09-27 Atlético Madrid 1 - 2 Chelsea
Tre 09-27 CSKA Moskva 1 - 4 Manchester United
Tre 09-27 Qarabağ 1 - 2 Roma