LKL rezultatai

01-21 Neptūnas 75 - 83 Žalgiris
01-21 Vytautas 93 - 116 Pieno žvaigždės
01-20 Lietuvos rytas 96 - 64 Lietkabelis
01-20 Juventus 110 - 81 Nevėžis
01-14 Dzūkija 80 - 84 Nevėžis
01-14 Juventus 79 - 81 Žalgiris
01-13 Lietkabelis 95 - 86 Vytautas
01-13 Pieno žvaigždės 65 - 93 Lietuvos rytas
01-07 Pieno žvaigždės 81 - 93 Juventus
01-07 Žalgiris 94 - 68 Nevėžis
01-06 Lietkabelis 98 - 87 Dzūkija
01-06 Lietuvos rytas 113 - 56 Vytautas
01-04 Neptūnas 84 - 79 Šiauliai
01-02 Šiauliai 79 - 73 Vytautas
01-02 Lietkabelis 100 - 91 Pieno žvaigždės
12-30 Dzūkija 74 - 85 Lietuvos rytas
12-30 Juventus 74 - 78 Žalgiris
12-28 Nevėžis 72 - 79 Šiauliai
12-27 Neptūnas 104 - 83 Vytautas
12-23 Žalgiris 72 - 60 Dzūkija
12-23 Lietkabelis 69 - 75 Lietuvos rytas
12-23 Nevėžis 74 - 78 Juventus
12-23 Pieno žvaigždės 86 - 92 Neptūnas
12-18 Dzūkija 85 - 76 Pieno žvaigždės
12-17 Lietuvos rytas 103 - 98 Šiauliai
12-17 Juventus 91 - 71 Lietkabelis
12-16 Nevėžis 74 - 85 Neptūnas
12-16 Vytautas 70 - 89 Žalgiris
12-10 Dzūkija 58 - 83 Šiauliai
12-10 Žalgiris 63 - 65 Lietuvos rytas
12-10 Neptūnas 109 - 78 Juventus
12-09 Vytautas 88 - 74 Lietkabelis
12-09 Pieno žvaigždės 82 - 75 Nevėžis
12-04 Dzūkija 60 - 90 Vytautas
12-03 Pieno žvaigždės 51 - 75 Žalgiris
12-02 Lietuvos rytas 98 - 70 Nevėžis
12-02 Neptūnas 86 - 76 Lietkabelis
12-02 Juventus 77 - 64 Šiauliai

Eurolygos rezultatai

01-19 Unicaja 80 - 75 Real
01-19 Baskonia 82 - 83 AX Armani
01-19 Panathinaikos 70 - 75 CSKA
01-19 Anadolu Efes 84 - 89 Fenerbahce
01-18 Barcelona Lassa 81 - 66 Brose
01-18 Maccabi 89 - 75 Crvena Zvezda
01-18 Žalgiris 86 - 82 Valencia Basket
01-18 Khimki 82 - 54 Olympiacos
01-17 Real 75 - 73 Baskonia
01-17 AX Armani 101 - 87 Unicaja
01-17 Fenerbahce 67 - 62 Panathinaikos
01-17 CSKA 110 - 79 Anadolu Efes
01-16 Valencia Basket 81 - 76 Barcelona Lassa
01-16 Olympiacos 94 - 64 Maccabi
01-16 Brose 93 - 86 Žalgiris
01-16 Crvena Zvezda 70 - 79 Khimki
01-12 Vitorijos Baskonia 86 - 54 Pirėjo Olympiakos
01-12 Kauno Žalgiris 79 - 77 Malagos Unicaja
01-12 Stambulo Anadolu Efes 104 - 95 Belgrado Crvena Zvezda
01-12 Maskvos srities Chimki 78 - 95 Madrido Real
01-11 Milano AX Armani 81 - 107 Maskvos CSKA
01-11 Valensijos Basket 67 - 80 Stambulo Fenerbahce
01-11 Tel Avivo Maccabi 90 - 88 Bambergo Brose
01-11 Atėnų Panathinaikos 84 - 75 Barselonos FC Barcelona
01-05 Madrido Real 93 - 81 Tel Avivo Maccabi
01-05 Bambergo Brose 70 - 74 Maskvos srities Chimki
01-05 Pirėjo Olympiakos 87 - 80 Milano AX Armani
01-05 Belgrado Crvena Zvezda 77 - 65 Kauno Žalgiris
01-05 Stambulo Fenerbahce 79 - 74 Vitorijos Baskonia
01-04 Barselonos FC Barcelona 85 - 72 Maskvos CSKA
01-04 Malagos Unicaja 83 - 85 Valensijos Basket
01-04 Atėnų Panathinaikos 90 - 79 Stambulo Anadolu Efes
12-29 Milano AX Armani 88 - 91 Belgrado Crvena Zvezda
12-29 Vitorijos Baskonia 81 - 90 Maskvos CSKA
12-29 Stambulo Anadolu Efes 69 - 58 Bambergo Brose
12-29 Maskvos srities Chimki 65 - 79 Barselonos FC Barcelona
12-28 Valensijos Basket 67 - 63 Atėnų Panathinaikos
12-28 Tel Avivo Maccabi 78 - 89 Malagos Unicaja
12-28 Kauno Žalgiris 74 - 68 Pirėjo Olympiakos
12-28 Stambulo Fenerbahce 77 - 79 Madrido Real
12-22 Unicaja 74 - 71 AX Armani
12-22 Baskonia 85 - 82 Barcelona Lassa
12-22 Anadolu Efes 58 - 61 Olympiacos
12-22 CSKA 79 - 68 Khimki
12-21 Valencia Basket 63 - 71 Žalgiris
12-21 Maccabi 82 - 73 Fenerbahce
12-21 Brose 66 - 81 Real
12-21 Crvena Zvezda 63 - 69 Panathinaikos
12-20 Barcelona Lassa 83 - 90 Unicaja
12-20 AX Armani 92 - 85 Baskonia
12-20 Olympiacos 88 - 86 CSKA
12-20 Khimki 86 - 68 Anadolu Efes
12-19 Real 91 - 72 Valencia Basket
12-19 Panathinaikos 89 - 76 Maccabi
12-19 Žalgiris 88 - 84 Brose
12-19 Fenerbahce 82 - 56 Crvena Zvezda
12-15 Valencia Basket 82 - 86 Crvena Zvezda
12-15 Panathinaikos 80 - 72 AX Armani
12-15 CSKA 101 - 86 Maccabi
12-15 Anadolu Efes 81 - 82 Baskonia
12-14 Real 87 - 75 Barcelona Lassa
12-14 Unicaja 93 - 84 Khimki
12-14 Brose 67 - 65 Olympiacos
12-14 Fenerbahce 89 - 90 Žalgiris
12-08 Barcelona Lassa 68 - 83 Fenerbahce
12-08 Olympiacos 92 - 83 Real
12-08 Crvena Zvezda 100 - 81 Anadolu Efes
12-07 AX Armani 71 - 77 Khimki
12-07 Baskonia 88 - 82 Unicaja
12-07 Maccabi 94 - 91 Valencia Basket
12-07 Brose 76 - 92 CSKA
12-07 Žalgiris 80 - 74 Panathinaikos
12-01 Real 83 - 87 Crvena Zvezda
12-01 Panathinaikos 82 - 71 Unicaja
12-01 CSKA 92 - 78 Barcelona Lassa
11-30 Valencia Basket 64 - 72 Olympiacos
11-30 Baskonia 69 - 83 Fenerbahce
11-30 Maccabi 81 - 74 Žalgiris
11-30 Anadolu Efes 73 - 68 AX Armani
11-30 Khimki 82 - 73 Brose

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

03-22 Elektrėnų Energija 6 - 3 Juodupės Juodupė
03-19 Juodupės Juodupė 0 - 2 Elektrėnų Energija
03-18 Elektrėnų Energija 5 - 2 Juodupės Juodupė
03-16 Vilniaus „Hockey Punks“ 4 - 11 Juodupės „Juodupė“
03-14 Rokiškio Rokiškis 1 - 5 Elektrėnų Energija
03-13 Juodupės „Juodupė“ 8 - 3 Vilniaus „Hockey Punks“
03-12 Elektrėnų Energija 8 - 1 Rokiškio Rokiškis
03-10 Vilniaus Geležinis vilkas 2 - 6 Vilniaus Hockey Punks
03-09 Vilniaus Hockey Punks 1 - 9 Vilniaus Geležinis vilkas
03-07 Juodupės „Juodupė“ 2 - 9 Elektrėnų „Energija“
03-06 Elektrėnų „Energija“ 7 - 2 Vilniaus „Hockey Punks“
03-03 Elektrėnų „Energija“ 12 - 3 Vilniaus „Geležinis vilkas“
03-01 Vilniaus „Geležinis vilkas“ 3 - 21 Elektrėnų „Energija“
02-26 Rokiškio Rokiškis 8 - 2 Vilniaus Geležinis vilkas
02-25 Rokiškio „Rokiškis“ 5 - 3 Vilniaus „Geležinis vilkas“
02-23 Kauno „Tigrai“ 2 - 16 Juodupės „Juodupė“
02-23 Vilniaus Hockey Punks 9 - 2 Vilniaus Geležinis vilkas
02-21 Vilniaus Hockey Punks 3 - 6 Juodupės Juodupė
02-19 Viniaus Hockey Punks 14 - 1 Kauno Tigrai
02-19 Rokiškio Rokiškis 3 - 4 Juodupės Juodupė
02-18 Rokiškio Rokiškis 2 - 4 Juodupės Juduopė
02-11 Kauno Tigrai 6 - 4 Vilniaus Geležinis vilkas
02-11 Rokiškio Rokiškis 4 - 8 Elektrėnų Energija

Čempionų lygos rezultatai

Tre 12-06 RB Leipzig 1 - 2 Beşiktaş
Tre 12-06 Porto 5 - 2 Monaco
Tre 12-06 Feyenoord 2 - 1 Napoli
Tre 12-06 Liverpool 7 - 0 Spartak Moskva
Tre 12-06 Maribor 1 - 1 Sevilla
Tre 12-06 Real Madrid 3 - 2 Borussia Dortmund
Tre 12-06 Tottenham Hotspur 3 - 0 APOEL
Tre 12-06 Shakhtar Donetsk 2 - 1 Manchester City
Ant 12-05 Barcelona 2 - 0 Sporting CP
Ant 12-05 Olympiakos Piraeus 0 - 2 Juventus
Ant 12-05 Manchester United 2 - 1 CSKA Moskva
Ant 12-05 Benfica 0 - 2 Basel
Ant 12-05 Bayern München 3 - 1 PSG
Ant 12-05 Roma 1 - 0 Qarabağ
Ant 12-05 Celtic 0 - 1 Anderlecht
Ant 12-05 Chelsea 1 - 1 Atlético Madrid
Tre 11-22 Juventus 0 - 0 Barcelona
Tre 11-22 Basel 1 - 0 Manchester United
Tre 11-22 Anderlecht 1 - 2 Bayern München
Tre 11-22 PSG 7 - 1 Celtic
Tre 11-22 Sporting CP 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 11-22 Atlético Madrid 2 - 0 Roma
Tre 11-22 Qarabağ 0 - 4 Chelsea
Tre 11-22 CSKA Moskva 2 - 0 Benfica
Ant 11-21 Manchester City 1 - 0 Feyenoord
Ant 11-21 Sevilla 3 - 3 Liverpool
Ant 11-21 Napoli 3 - 0 Shakhtar Donetsk
Ant 11-21 Monaco 1 - 4 RB Leipzig
Ant 11-21 Borussia Dortmund 1 - 2 Tottenham Hotspur
Ant 11-21 APOEL 0 - 6 Real Madrid
Ant 11-21 Beşiktaş 1 - 1 Porto
Ant 11-21 Spartak Moskva 1 - 1 Maribor
Tre 11-01 Sevilla 2 - 1 Spartak Moskva
Tre 11-01 Porto 3 - 1 RB Leipzig
Tre 11-01 Liverpool 3 - 0 Maribor
Tre 11-01 Napoli 2 - 4 Manchester City
Tre 11-01 Shakhtar Donetsk 3 - 1 Feyenoord
Tre 11-01 Borussia Dortmund 1 - 1 APOEL
Tre 11-01 Tottenham Hotspur 3 - 1 Real Madrid
Tre 11-01 Beşiktaş 1 - 1 Monaco
Ant 10-31 Manchester United 2 - 0 Benfica
Ant 10-31 PSG 5 - 0 Anderlecht
Ant 10-31 Basel 1 - 2 CSKA Moskva
Ant 10-31 Celtic 1 - 2 Bayern München
Ant 10-31 Atlético Madrid 1 - 1 Qarabağ
Ant 10-31 Roma 3 - 0 Chelsea
Ant 10-31 Sporting CP 1 - 1 Juventus
Ant 10-31 Olympiakos Piraeus 0 - 0 Barcelona
Tre 10-18 Chelsea 3 - 3 Roma
Tre 10-18 Anderlecht 0 - 4 PSG
Tre 10-18 Benfica 0 - 1 Manchester United
Tre 10-18 CSKA Moskva 0 - 2 Basel
Tre 10-18 Juventus 2 - 1 Sporting CP
Tre 10-18 Barcelona 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 10-18 Bayern München 3 - 0 Celtic
Tre 10-18 Qarabağ 0 - 0 Atlético Madrid

Lietuvos „A Lygos“ rezultatai

Sek 11-19 Jonava 2 - 2 Atlantas
Sek 11-19 Sūduva 3 - 0 Žalgiris
Sek 11-19 Utenis Utena 1 - 3 Trakai
Tre 11-15 Žalgiris 5 - 2 Utenis Utena
Tre 11-15 Sūduva 2 - 1 Jonava
Sek 11-12 Trakai 2 - 2 Atlantas
Šeš 11-04 Trakai 1 - 0 Sūduva
Šeš 11-04 Atlantas 2 - 2 Utenis Utena
Šeš 11-04 Žalgiris 2 - 4 Jonava
Ant 10-31 Žalgiris 1 - 0 Trakai
Sek 10-29 Sūduva 1 - 0 Atlantas
Sek 10-29 Jonava 3 - 0 Utenis Utena
Ket 10-26 Atlantas 0 - 3 Žalgiris

Anglijos „Premier“ lygos rezultatai

Šeš 01-20 Manchester City 3 - 1 Newcastle United
Šeš 01-20 Burnley 0 - 1 Manchester United
Šeš 01-20 Arsenal 4 - 1 Crystal Palace
Šeš 01-20 Leicester City 2 - 0 Watford
Šeš 01-20 Everton 1 - 1 West Bromwich …
Šeš 01-20 Stoke City 2 - 0 Huddersfield Town
Šeš 01-20 West Ham United 1 - 1 AFC Bournemouth
Šeš 01-20 Brighton & Hov… 0 - 4 Chelsea
Pir 01-15 Manchester United 3 - 0 Stoke City
Sek 01-14 Liverpool 4 - 3 Manchester City
Sek 01-14 AFC Bournemouth 2 - 1 Arsenal
Šeš 01-13 Tottenham Hotspur 4 - 0 Everton
Šeš 01-13 Huddersfield Town 1 - 4 West Ham United
Šeš 01-13 Crystal Palace 1 - 0 Burnley
Šeš 01-13 Newcastle United 1 - 1 Swansea City
Šeš 01-13 Chelsea 0 - 0 Leicester City
Šeš 01-13 Watford 2 - 2 Southampton
Šeš 01-13 West Bromwich … 2 - 0 Brighton & Hov…
Ket 01-04 Tottenham Hotspur 1 - 1 West Ham United
Tre 01-03 Arsenal 2 - 2 Chelsea
Ant 01-02 Manchester City 3 - 1 Watford
Ant 01-02 Southampton 1 - 2 Crystal Palace
Ant 01-02 Swansea City 0 - 2 Tottenham Hotspur
Ant 01-02 West Ham United 2 - 1 West Bromwich …

Ispanijos „La Liga“ rezultatai

Šeš 01-20 Las Palmas 2 - 1 Valencia
Šeš 01-20 Villarreal 2 - 1 Levante
Šeš 01-20 Atlético Madrid 1 - 1 Girona
Šeš 01-20 Espanyol 0 - 3 Sevilla
Pen 01-19 Getafe 2 - 2 Athletic Club
Pir 01-15 Real Betis 3 - 2 Leganés
Sek 01-14 Real Sociedad 2 - 4 Barcelona
Sek 01-14 Espanyol 1 - 1 Athletic Club
Sek 01-14 Deportivo Alavés 1 - 0 Sevilla
Sek 01-14 Levante 0 - 1 Celta de Vigo
Šeš 01-13 Deportivo La C… 1 - 2 Valencia
Šeš 01-13 Eibar 0 - 1 Atlético Madrid
Šeš 01-13 Real Madrid 0 - 1 Villarreal
Šeš 01-13 Girona 6 - 0 Las Palmas
Pen 01-12 Getafe 1 - 0 Málaga
Pir 01-08 Málaga 0 - 1 Espanyol

Vokietijos „Bundesliga“ rezultatai

Šeš 01-20 Hamburger SV 0 - 2 Köln
Šeš 01-20 Freiburg 2 - 1 RB Leipzig
Šeš 01-20 Hoffenheim 1 - 4 Bayer Leverkusen
Šeš 01-20 Borussia M'gla… 2 - 0 Augsburg
Šeš 01-20 Mainz 05 3 - 2 Stuttgart
Šeš 01-20 Wolfsburg 1 - 3 Eintracht Fran…
Pen 01-19 Hertha BSC 1 - 1 Borussia Dortmund
Sek 01-14 Borussia Dortmund 0 - 0 Wolfsburg
Sek 01-14 Köln 2 - 1 Borussia M'gla…
Šeš 01-13 RB Leipzig 3 - 1 Schalke 04
Šeš 01-13 Eintracht Fran… 1 - 1 Freiburg
Šeš 01-13 Werder Bremen 1 - 1 Hoffenheim
Šeš 01-13 Augsburg 1 - 0 Hamburger SV
Šeš 01-13 Hannover 96 3 - 2 Mainz 05
Šeš 01-13 Stuttgart 1 - 0 Hertha BSC
Pen 01-12 Bayer Leverkusen 1 - 3 Bayern München
Sek 12-17 RB Leipzig 2 - 3 Hertha BSC
Sek 12-17 Hannover 96 4 - 4 Bayer Leverkusen
Šeš 12-16 Borussia Dortmund 2 - 1 Hoffenheim
Šeš 12-16 Werder Bremen 2 - 2 Mainz 05
Šeš 12-16 Eintracht Fran… 2 - 2 Schalke 04
Šeš 12-16 Stuttgart 0 - 1 Bayern München
Šeš 12-16 Köln 1 - 0 Wolfsburg
Šeš 12-16 Augsburg 3 - 3 Freiburg

Italijos „Serie A“ lygos rezultatai

Šeš 01-06 Cagliari 0 - 1 Juventus
Šeš 01-06 Roma 1 - 2 Atalanta
Šeš 01-06 Milan 1 - 0 Crotone
Šeš 01-06 Napoli 2 - 0 Hellas Verona
Šeš 01-06 SPAL 2 - 5 Lazio
Šeš 01-06 Benevento 3 - 2 Sampdoria
Šeš 01-06 Genoa 1 - 0 Sassuolo
Šeš 01-06 Torino 3 - 0 Bologna
Pen 01-05 Fiorentina 1 - 1 Internazionale
Pen 01-05 Chievo 1 - 1 Udinese
Šeš 12-30 Hellas Verona 1 - 3 Juventus
Šeš 12-30 Internazionale 0 - 0 Lazio
Šeš 12-30 Bologna 1 - 2 Udinese
Šeš 12-30 Benevento 1 - 0 Chievo
Šeš 12-30 Roma 1 - 1 Sassuolo
Šeš 12-30 Atalanta 1 - 2 Cagliari
Šeš 12-30 Sampdoria 2 - 0 SPAL
Šeš 12-30 Torino 0 - 0 Genoa
Šeš 12-30 Fiorentina 1 - 1 Milan
Pen 12-29 Crotone 0 - 1 Napoli
Šeš 12-23 Juventus 1 - 0 Roma
Šeš 12-23 Milan 0 - 2 Atalanta
Šeš 12-23 Genoa 1 - 0 Benevento
Šeš 12-23 Napoli 3 - 2 Sampdoria
Šeš 12-23 Sassuolo 1 - 0 Internazionale
Šeš 12-23 Udinese 4 - 0 Hellas Verona
Šeš 12-23 SPAL 2 - 2 Torino
Šeš 12-23 Lazio 4 - 0 Crotone
Pen 12-22 Cagliari 0 - 1 Fiorentina
Pen 12-22 Chievo 2 - 3 Bologna
Sek 12-17 Atalanta 3 - 3 Lazio
Sek 12-17 Benevento 1 - 2 SPAL
Sek 12-17 Bologna 0 - 3 Juventus
Sek 12-17 Crotone 1 - 0 Chievo
Sek 12-17 Sampdoria 0 - 1 Sassuolo
Sek 12-17 Fiorentina 0 - 0 Genoa
Sek 12-17 Hellas Verona 3 - 0 Milan

Rusijos „Premier“ lygos rezultatai

Pir 12-11 Akhmat Grozny 0 - 0 Zenit
Pir 12-11 Tosno 1 - 3 Lokomotiv Moskva
Sek 12-10 Rostov 1 - 0 Ufa
Sek 12-10 Spartak Moskva 3 - 0 CSKA Moskva
Sek 12-10 Amkar Perm' 1 - 3 Krasnodar
Šeš 12-09 Rubin Kazan' 3 - 1 SKA Khabarovsk
Šeš 12-09 Dinamo Moskva 2 - 0 Anzhi
Pen 12-08 Ural 1 - 1 Arsenal Tula
Sek 12-03 Anzhi 4 - 0 SKA Khabarovsk
Sek 12-03 Krasnodar 3 - 2 Akhmat Grozny
Sek 12-03 Ufa 3 - 0 Amkar Perm'
Šeš 12-02 Lokomotiv Moskva 1 - 0 Rubin Kazan'
Šeš 12-02 Dinamo Moskva 2 - 0 Rostov
Šeš 12-02 Zenit 2 - 1 Ural
Pen 12-01 CSKA Moskva 6 - 0 Tosno
Pen 12-01 Arsenal Tula 0 - 1 Spartak Moskva

Prancūzijos „Ligue 1“ rezultatai

Šeš 01-20 Montpellier 2 - 1 Toulouse
Šeš 01-20 Rennes 1 - 0 Angers SCO
Šeš 01-20 Amiens SC 3 - 1 Guingamp
Šeš 01-20 Troyes 1 - 0 Lille
Šeš 01-20 Strasbourg 3 - 2 Dijon
Šeš 01-20 Nantes 0 - 1 Bordeaux
Pen 01-19 Caen 0 - 2 Olympique Mars…
Tre 01-17 PSG 8 - 0 Dijon
Tre 01-17 Angers SCO 3 - 1 Troyes
Tre 01-17 Amiens SC 1 - 1 Montpellier
Tre 01-17 Guingamp 0 - 2 Olympique Lyonnais
Tre 01-17 Metz 3 - 0 Saint-Étienne
Tre 01-17 Toulouse 1 - 1 Nantes
Tre 01-17 Lille 1 - 2 Rennes
Ant 01-16 Monaco 2 - 2 Nice
Ant 01-16 Bordeaux 0 - 2 Caen
Ant 01-16 Olympique Mars… 2 - 0 Strasbourg
Sek 01-14 Nantes 0 - 1 PSG
Sek 01-14 Olympique Lyonnais 1 - 1 Angers SCO
Sek 01-14 Saint-Étienne 2 - 0 Toulouse
Šeš 01-13 Caen 0 - 1 Lille
Šeš 01-13 Montpellier 0 - 0 Monaco
Šeš 01-13 Dijon 1 - 1 Metz
Šeš 01-13 Troyes 0 - 1 Bordeaux
Šeš 01-13 Nice 1 - 0 Amiens SC
Šeš 01-13 Rennes 0 - 3 Olympique Mars…
Pen 01-12 Strasbourg 0 - 2 Guingamp

Olandijos „Eredivisie“ lygos rezultatai

Šeš 01-20 Vitesse 1 - 1 Heerenveen
Šeš 01-20 ADO Den Haag 1 - 1 VVV
Šeš 01-20 PEC Zwolle 1 - 0 NAC Breda
Šeš 01-20 Roda JC 1 - 1 Twente
Pen 01-19 Utrecht 1 - 1 AZ
Ant 01-16 Sparta Rotterdam 0 - 1 Vitesse
Sek 12-24 Feyenoord 5 - 1 Roda JC
Sek 12-24 VVV 3 - 1 Heracles
Sek 12-24 Ajax 3 - 1 Willem II
Sek 12-24 Groningen 4 - 0 Sparta Rotterdam
Šeš 12-23 Excelsior 0 - 0 Twente
Šeš 12-23 PSV 2 - 1 Vitesse
Šeš 12-23 AZ 3 - 1 Heerenveen
Šeš 12-23 NAC Breda 3 - 1 Utrecht
Pen 12-22 ADO Den Haag 4 - 0 PEC Zwolle
Sek 12-17 Excelsior 2 - 0 Groningen
Sek 12-17 AZ 1 - 2 Ajax
Sek 12-17 Utrecht 1 - 1 Heracles
Sek 12-17 Sparta Rotterdam 0 - 7 Feyenoord

Portugalijos „Primeira“ lygos rezultatai

Tre 12-06 RB Leipzig 1 - 2 Beşiktaş
Tre 12-06 Porto 5 - 2 Monaco
Tre 12-06 Feyenoord 2 - 1 Napoli
Tre 12-06 Liverpool 7 - 0 Spartak Moskva
Tre 12-06 Maribor 1 - 1 Sevilla
Tre 12-06 Real Madrid 3 - 2 Borussia Dortmund
Tre 12-06 Tottenham Hotspur 3 - 0 APOEL
Tre 12-06 Shakhtar Donetsk 2 - 1 Manchester City
Ant 12-05 Barcelona 2 - 0 Sporting CP
Ant 12-05 Olympiakos Piraeus 0 - 2 Juventus
Ant 12-05 Manchester United 2 - 1 CSKA Moskva
Ant 12-05 Benfica 0 - 2 Basel
Ant 12-05 Bayern München 3 - 1 PSG
Ant 12-05 Roma 1 - 0 Qarabağ
Ant 12-05 Celtic 0 - 1 Anderlecht
Ant 12-05 Chelsea 1 - 1 Atlético Madrid
Tre 11-22 Juventus 0 - 0 Barcelona
Tre 11-22 Basel 1 - 0 Manchester United
Tre 11-22 Anderlecht 1 - 2 Bayern München
Tre 11-22 PSG 7 - 1 Celtic
Tre 11-22 Sporting CP 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 11-22 Atlético Madrid 2 - 0 Roma
Tre 11-22 Qarabağ 0 - 4 Chelsea
Tre 11-22 CSKA Moskva 2 - 0 Benfica
Ant 11-21 Manchester City 1 - 0 Feyenoord
Ant 11-21 Sevilla 3 - 3 Liverpool
Ant 11-21 Napoli 3 - 0 Shakhtar Donetsk
Ant 11-21 Monaco 1 - 4 RB Leipzig
Ant 11-21 Borussia Dortmund 1 - 2 Tottenham Hotspur
Ant 11-21 APOEL 0 - 6 Real Madrid
Ant 11-21 Beşiktaş 1 - 1 Porto
Ant 11-21 Spartak Moskva 1 - 1 Maribor
Tre 11-01 Sevilla 2 - 1 Spartak Moskva
Tre 11-01 Porto 3 - 1 RB Leipzig
Tre 11-01 Liverpool 3 - 0 Maribor
Tre 11-01 Napoli 2 - 4 Manchester City
Tre 11-01 Shakhtar Donetsk 3 - 1 Feyenoord
Tre 11-01 Borussia Dortmund 1 - 1 APOEL
Tre 11-01 Tottenham Hotspur 3 - 1 Real Madrid
Tre 11-01 Beşiktaş 1 - 1 Monaco
Ant 10-31 Manchester United 2 - 0 Benfica
Ant 10-31 PSG 5 - 0 Anderlecht
Ant 10-31 Basel 1 - 2 CSKA Moskva
Ant 10-31 Celtic 1 - 2 Bayern München
Ant 10-31 Atlético Madrid 1 - 1 Qarabağ
Ant 10-31 Roma 3 - 0 Chelsea
Ant 10-31 Sporting CP 1 - 1 Juventus
Ant 10-31 Olympiakos Piraeus 0 - 0 Barcelona
Tre 10-18 Chelsea 3 - 3 Roma
Tre 10-18 Anderlecht 0 - 4 PSG
Tre 10-18 Benfica 0 - 1 Manchester United
Tre 10-18 CSKA Moskva 0 - 2 Basel
Tre 10-18 Juventus 2 - 1 Sporting CP
Tre 10-18 Barcelona 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 10-18 Bayern München 3 - 0 Celtic
Tre 10-18 Qarabağ 0 - 0 Atlético Madrid