Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Praėjusį penktadienį Rygoje griausmingai uždarytas didžiausio Europoje bušido turnyro „King of Kings” sezonas. „KOK WORLD GP 2015 IN RIGA” turnyre kovojo net trys lietuviai: Herkus Lukošiūnas, Eimantas Kviliūnas ir Henrikas Vikšraitis.

Turnyrą pradėjusio lietuvaičio H.Lukošiūno kova prieš kovotoją iš Estijos Eduardą Kamenskį nepaliko vilčių priešininkui. H.Lukošiūnas iškovojo pergalę vieningu teisėju sprendimu.

Kiek sunkiau sekėsi E.Kviliūnui, kovojusiam prieš latvį Raimondą Aukštikalnį. E.Kviliūnas patyręs traumą antrajame raunde atidavė pergalę latviui.

Vienoje iš vakaro super kovų prieš estą Edviną Kibusą kovojęs bušido kovotojas H.Vikšraitis bene labiausiai nustebino žiūrovus. E.Kibusas – gerai žinomas kovotojas, kovojęs ir įveikęs tokius stiprius priešininkus kaip Enriko Gogokhia ir Andy Saueris į ringą lipo garantuotas savo pranašumu ir pergale, pergalę estui prognozavo ir sporto fanai. Tuo tarpu lietuvis jau pirmajame raunde sugebėjo pasiųsti priešininką į nokdauną. Toks akibrokštas varžovą privertė nervintis ir klysti. H.Vikšraitis puikiai pasinaudojo padėtimi ir iškovojo pergalę taškais.

Didieji turnyrai sezoną baigė, tačiau sportininkai dar nesiruošia ilsėtis. Lietuvos kovos menų sporto klubų kovotojai bei kovotojai iš kaimyninių valstybių dar kartą rinksis į ringą gegužės 30 d.„SWAT49 Saulės mūšis” turnyre, „Havana” klube Šiauliuose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …