Glennas Hoddle'as | bettor.com nuotr.

Glennas Hoddle'as | bettor.com nuotr.

Buvęs Anglijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Glennas Hoddle‘as prisipažino, kad norėtų vėl imtis šio darbo ir vesti anglus į pergalę birželį Lenkijoje ir Ukrainoje vyksiančiame Europos čempionate.

1996-1999 metais Anglijos rinktinei vadovavęs strategas tikina, kad jo gyvenimas būtų išbaigtas tik tada, jei jis būtų vėl paskirtas komandos treneriu. Priminsime, jog G.Hoddle‘as iš rinktinės trenerio kėdės buvo atleistas ne už blogus rezultatus, o už nepagarbius komentarus apie neįgaliuosius.

„Jei rytoj tektų palikti šį pasaulį, žinočiau, kad mano gyvenimas nėra išbaigtas. Tačiau ar gausiu šansą jį patobulinti? Turbūt ne. Neverta šnekėti apie praeitį, kai dideliais žingsniais einame į priekį. Manau, kad Anglijos rinktinė dabar turi pajėgią sudėtį varžytis Europos čempionate“, - teigė strategas.

„Nesvarbu kas vadovaus anglams Europos čempionate – Stuartas Pearce‘as, Harry Redknappas, Roy‘us Hodgsonas, aš ar kas nors kitas – to žmogaus pečių neslėgs didžiulis spaudimas, nes jis tik perims Fabio Capello pastatytą komandą“, - pridūrė G.Hoddle‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų