Gianluca Grava | LaPresse/Scanpix nuotr.

Gianluca Grava | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Napoli“ klubo prezidentas Aurelio De Laurentiis patvirtino, kad komandos veteranas Gianluca Grava klube liks dar metus, nes su juo buvo pratęsta sutartis.

35 metų gynėjo sutartis su „Napoli“ buvo pasibaigusi galioti, tačiau klubo vadovai nusprendė, jog su šiuo žaidėju reikia pratęsti sutartį, nes jis komandai svarbus tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

„Su Grava kalbėjau šiandien ryte ir man užteko tik keletos minučių, jog suprasčiau, jog jis dar jaučiasi komandos žaidėju. Iš pradžių aš jam norėjau siūlyti darbą komandos viduje, tačiau „karys“ vis dar nori žaisti aikštėje. Taigi pasiūlėme jam vienerių metų sutartį už jo atsidavimą mūsų klubui“, - sakė A.De Laurentiis.

„Treneris Walteris Mazzarri taip pat norėjo, jog Grava dar žaistų. Mes visi suprantame jo svarbą rūbinėje ir aišktėje. Šio žaidėjo atsidavimas parodo tikrąjį „Napoli“ klubą“, - užbaigė ekipos prezidentas.

Praėjusiame sezone G.Grava sužaidė 6 „Serie A“ mačus ir vieną kartą žaidė Čempionų lygoje. Šis vidurio gynėjas yra tapęs vienu iš klubo simboliu, kadangi „Napoli“ klube jis žaidžia nuo 2005 metų, kai komanda dar žaidė „Serie C“ lygoje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų