Stevanas Jovetičius | Reuters/Scanpix nuotr.

Stevanas Jovetičius | Reuters/Scanpix nuotr.

„Fiorentina“ klubas tikina, kad jie nenori parduoti savo lyderio Stevano Jovetičiaus, tačiau komanda svarstytų pasiūlymus, kurie viršytų 30 milijonų eurų.

Juodkalnijos rinktinės narys jau ne pirmą sezoną puikiai žaidžia „Viola“ gretose ir jau ne pirmą savaitę yra siejamas su Europos gigantais. Visgi „Fiorentina“ tikisi išlaikyti puolėją savo gretose, aišku, jei nebus pasiūlyti dideli pinigai.

„Jis – žaidėjas, turintis labai didelį potencialą ir galintis tapti tokiu puikiu žaidėju kaip Francesco Totti, taigi mes jo neparduodame ir tą sakėme jau kurį laiką“, – „Sport Italia“ sakė klubo sporto direktorius Daniele’is Prade.

„Taip sakydami pripažįstame, kad, jei sulauksime tikrai gero pasiūlymo, jį svarstysime, nes taip esame sutarę su pačiu žaidėju. Visgi kol kas jokių pasiūlymų nesame gavę. Matydami, jog jis yra nuostabus žaidėjas, mūsų dėmesį patrauktų tik sumos, siekančios daugiau nei 30 milijonų eurų“, – užbaigė D.Prade.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų