Plaukimas | AFP/Scanpix nuotr.

Plaukimas | AFP/Scanpix nuotr.

Antverpene (Belgija) tęsiasi Europos jaunių plaukimo čempionatas, kurio atrankinėse varžybose šiandien (07-07) startavo 8 Lietuvos plaukikai.

Užtikrintai į pusfinalį pateko 100 m nugara plaukusi Ugnė Mažutaitytė, kuri distanciją įveikė per 1 minutę ir 4.19 sekundės bei užėmė 11-ąją vietą. Greičiausiai atrankoje plaukė danė Mie Nielsen (1:02.70).

Pusfinalyje varžysis ir 100 m peteliške plaukęs Tadas Duškinas, kuris užėmė 13-ąją vietą (55.31). Greičiausiai šios rungties atrankoje plaukė italas Francesco Giordano (54.00).

Į pusfinalį pavyko prasimušti ir 100 m krūtine plaukusiam Mariui Mikalauskui (1:04.63). Nors lietuvis liko 18-as, tačiau pusfinalyje gali plaukti ne daugiau kaip 3 vienos šalies atstovai, todėl lietuvis gavo teisę pratęsti savo pasirodymą. Šioje rungtyje startavo ir Jevgenijus Gamper, likęs 21-as (1:05.02) bei Mantas Auruškevičius, užėmęs 29-ąją vietą (1:05.39).

Šiandien atrankoje taip pat startavo Eva Gliožerytė, 50 m plaukime laisvu stiliumi likusi 20-a (26.82), Deividas Grigalionis 50 m plaukime nugara užėmęs 23-iąją vietą (27.42) bei Dominykas Spudvilas, likęs tk 49-as (1:57.97) 200 m plaukime laisvu stiliumi.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“
03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool
Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton