Plaukimas | AFP/Scanpix nuotr.

Plaukimas | AFP/Scanpix nuotr.

Šiandien (07-04) Antverpene (Belgija) prasidėjo Europos jaunių plaukimo čempionatas, kuriame sėkmingai startavo Lietuvos atstovai.

Tadas Duškinas amžiaus grupės iki 18 metų 50 m plaukime peteliške atrankoje užėmė 5-ąją vietą, distanciją įveikęs per 24,61 sekundės ir užtikrintai pateko į rungties pusfinalį, kuriame varžysis 16 plaukikų

Sėkmingai atrankas įveikė ir dar trys Lietuvos plaukikai: Danas Rapšys amžiaus grupės iki 18 metų 100 m plaukime nugara atrankoje finišavo 10-as (56,95), 200 m plaukimo krūtine atrankoje Marius Mikalauskas buvo 15-as (2:18,68), o amžiaus grupės iki 16 metų 200 m plaukimo krūtine atrankoje Ugnė Mažutaitytė užėmė 10-ąją vietą (2:17,98). Verta pažymėti tai, kad U.Mažutaitytė pagerino ir Lietuvos rekordą.

Netoli vietos finale buvo Lietuvos 4x100 m plaukimo laisvu stiliumi komanda, kuri tenkinosi 10-ąja vieta (3:28,00), o vietas finale iškovojo 8 komandos.

Atrankos šiandien nesugebėjo įveikti 200 m krūtine plaukę Mantas Auruškevičius (22-oji vieta) ir Jevgenijus Gamperas (33), 100 m laisvu stiliumi plaukusi Eva Gliožerytė (28) ir 100 m plaukimo nugara rungtyje dalyvavęs Deividas Grigalionis (29).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool