Mauricio Isla ir Kwadwo Asamoah | LaPresse/Scanpix nuotr.

Mauricio Isla ir Kwadwo Asamoah | LaPresse/Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ klubas pranešė, kad jų gretas papildė „Udinese“ duetas Kwadwo Asamoah ir Mauricio Isla.

23 metų K.Asamoah ir metais vyresnis M.Isla su Italijos čempionais buvo siejami jau seniai. Futbolininkai jau kiek anksčiau perėjo medicininius patikrinimus, o šiandien šie du saugai ir persikėlė į „Juvenetus“.

„Juventus“ klubas praneša, kad pasiekė susitarimą su „Udinese“ klubu dėl Asamoah už kurį buvo sumokėta 18 milijonų eurų, kurie bus sumokėti per tris metus. Tuo pačiu metu „Udinese“ perpirko iš „Juventus“ dalį futbolininko teisių už 9 milijonus eurų, kurie taip pat bus sumokėti per tris sezonus“, - apie K.Asamoah sandėrį rašoma klubo pranešime.

„Juventus“ taip pat praneša, kad buvo pasiektas susitarimas su „Udinese“ klubu dėl Mauricio Anibalo Isla, kuris kainavo 18,8 milijonus eurų. Šią sumą taip pat galima sumokėti per tris sezonus. „Udinese“ už 9,4 milijonus eurų taip pat įsigijo dalį žaidėjo teisių ir jie pinigus sumokėti turi per tris metus“, - panašus pranešimas klubo puslapyje buvo paskelbtas ir apie M.Islą.

Verta paminėti, kad šie du klubai susitarė ir dėl „Juventus“ nario Cristiano Pasquato. 22 metų futbolininkas persikels į „Udinese“. Šiam klubui jis kainavo 3 milijonus eurų, tačiau „Juventus“ už 1,5 milijonus eurų įsigjo pusę teisių į šį jauną puolėją.

K.Asamoah „Udinese“ klube žaidė nuo 2008 metų ir per keturis metus jis spėjo įrodyti, jog yra puikus saugas. Čilietis M.Isla „Udinese“ klube žaidė metais ilgiau ir taip pat buvo labai svarbi komandos dalis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų