Plaukimas | Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Plaukimas | Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Vakar (06-30) Alytuje baigėsi atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas, kurio paskutinę dieną išdalinta dar 12 medalių komplektų.

Moterų 800 m laisvu stiliumi rungtyje jau antrą Lietuvos rekordą pagerino Jūratė Ščerbinskaitė, distanciją įveikusi per 9 minutes ir 1.16 sekundės.

Pergales vakar šventė ir Lietuvos olimpiečiai – Giedrius Titenis bei Mindaugas Sadauskas.

Trečiosios čempionato dienos prizininkai:

100 m laisvu stiliumi

Moterys

1. Jūratė Ščerbinskaitė 58.03

2. Vaiva Gimbutytė 58.06

3. Giedrė Grigonytė 59.22

Vyrai

1. Mindaugas Sadauskas 50.06

2. Justinas Bilis 51.16

3. Simonas Bilis 51.48

200 m nugara

Moterys

1. Asta Drevinskaitė 2:25.38

2. Joana Ulytė 2:27.56

3. Laura Dobrovolskaitė 2:29.53

Vyrai

1. Gytis Stankevičius 2:07.85

2. Augustinas Jakubauskas 2:10.65

3. Nikodemas Kilmonas 2:11.82

100 m krūtine

Moterys

1. Urtė Kazakevičiūtė 1:13.17

2. Dovlė Mikoliūnaitė 1:14.16

3. Erika Bespalko 1:14.17

Vyrai

1. Giedrius Titenis 1:01.59

2. Vaidotas Blažys 1:03.18

3. Mantas Auruškevičius 1:07.00

50 m peteliške

Moterys

1. Giedrė Grigonytė 28.48

2. Simona Raudonytė 28.53

3. Evelina Bieleckaitė 29.19

Vyrai

1. Mindaugas Sadauskas 24.63

2. Vytautas Janušaitis 24.90

3. Tadas Duškinas 25.27

800 m laisvu stiliumi

Moterys

1. Jūratė Ščerbinskaitė 9:01.16

2. Guoda Jonelytė 9:38.82

3. Aistė Kubiliūtė 9:54.54

1500 m laisvu stiliumi

Vyrai

1. Povilas Strazdas 16:05.78

2. Grantas Dapkus 16:18.80

3. Dominykas Lukšys 17:09.05

4x100 m estafetė kompleksiniu būdu

Moterys

1. K PM 1 4:27.69

2. Pan Žem 1 4:39.03

3. K PM 2 4:39.79

Vyrai

1. K PM 1 3:52.01

2. VVSM 1 3:52.56

3. VVSM 2 4:00.42

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United