„Tottenham“
72 min.
3
:
0
Atsinaujins po sek
„Ludogorets“
Plaukimas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Plaukimas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Alytuje vykstančiame atvirajame Lietuvos plaukimo čempionate vakar (06-29) išdalinta dar 14 medalių komplektų.

Lietuvos moterų rekordą 400 m laisvu stiliumi rungtyje pasiekė Jūrate Ščerbinskaitė, distanciją įveikusi per 4 minutes 20.50 sekundės bei gerokai aplenkusi antroje vietoje likusią Izraelio plaukikę Martiną Marks (4:25.01) bei lietuvę Guodą Jonelytę (4:39.50).

Užtikrintas pergales vakar šventė ir Lietuvos olimpiečiai – Vytautas Janušaitis, Giedrius Titenis bei Mindaugas Sadauskas.

Antrosios čempionato dienos prizininkai:

400 m laisvu stiliumi

Moterys

1. Jūratė Ščerbinskaitė 4:20.50

2. Martina Marks (Izraelis) 4:25.01

3. Guoda Jonelytė 4:39.50

Vyrai

1. Rokas Dobrovolskis 4:09.29

2. Grantas Dapkus 4:09.44

3. Jonas Zakarauskas 4:09.86

50 m krūtine

Moterys

1. Dovilė Mikoliūnaitė 32.76

2. Erika Bespalko 33.74

3. Urtė Kazakevičiūtė 33.97

Vyrai

1. Giedrius Titenis 28.01

2. Vaidotas Blažys 28.86

3. Jevgenij Gamper 29.51

100 m nugara

Moterys

1. Ugnė Mažutaitytė 1:05.60

2. Tal Kidron (Izraelis) 1:07.02

3. Asta Drevinskaitė 1:07.94

Vyrai

1. Vytautas Janušaitis 57.25

2. Gytis Stankevičius 57.92

3. Justinas Bilis 58.55

200 m peteliške

Moterys

1. Alisa Tsypin (Izraelis) 2:18.48

2. Alina Taran 2:32.45

3. Miglė Juškaitė 2:35.01

Vyrai

1. Edgaras Štura 2:04.87

2. Deividas Margevičius 2:08.20

3. Povilas Strazdas 2:08.76

50 m laisvu stiliumi

Moterys

1. Evelina Bieleckaitė 26.86

2. Giedrė Grigonytė 27.13

3. Jūratė Ščerbinskaitė 27.17

Vyrai

1. Mindaugas Sadauskas 23.15

2. Simonas Bilis 23.43

3. Justinas Bilis 23.84

200 m kompleksinis plaukimas

Moterys

1. Vaiva Gimbutytė 2:22.04

2. Noa Ruth Feldman (Izraelis) 2:24.11

3. Erika Bespalko 2:30.05

Vyrai

1. Deividas Margevičius 2:10.65

2. Paulius Grigaliūnas 2:14.99

3. Eimantas Milius 2:19.19

4x100 m laisvu stiliumi

Moterys

1. K PM 1 4:06.18

2. K PM 2 4:10.61

3. Š Delf 1 4:14.38

Vyrai

1.Pan Žem 1 3:24.24

2. VVSM 1 3:31.26

3. K PM 1 3:31.48

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United