Gennaro Gattuso | AP/Scanpix nuotr.

Gennaro Gattuso | AP/Scanpix nuotr.

Šveicarijos „Sion“ klubo direktorius Marco Degennaro patvirtino, kad artimiausiu metu komandą papildys italas Gennaro Gattuso.

Kaip teigia šveicarų ekipos direktorius, su 34 metų veteranu beliko sutarti dėl kontrakto detalių. Tuomet jam beliks sėkmingai pereiti medicininį patikrinimą ir jis taps pilnaverčiu „Sion“ komandos nariu.

„Viskas juda į priekį. Šiandien (penktadienį) turėsime galutinį susitikimą. Reikalai artėja link to, kad galutinis susitarimas bus pasiektas“, - sakė „Sion“ klubo direktorius M.Degennaro.

„Sion“ klubo projektas bus pastatytas aplink G.Gattuso. Jis iš karto pateko į komandos prezidento mėgstamiausių žaidėjų sąrašą“, - baigė M.Degennaro.

Pranešama, kad nedaug trūko, jog ilgametis „Milan“ klubo žaidėjas ketvirtadienį būtų padėjęs parašą ant Stambulo „Galatasaray“ komandos pateiktos sutarties, kurios vertė siekė 1.5 milijonus eurų. Tačiau G.Gattuso paskutinę akimirką pakeitė savo sprendimą ir išvyko į Šveicariją. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga