Alexandre'as Pato | EFE/Scanpix nuotr.

Alexandre'as Pato | EFE/Scanpix nuotr.

Italijos „Milan“ klube rungtyniaujantis puolėjas Alexandre‘as Pato atskleidė net negalvojantis apie persikėlimą į kitus klubus ir tvirtina, kad nepaliks milaniečių iki pat paskutinės savo kontrakto dienos, o tai reiškia – dar dvejus metus.

Milano miesto klubas šį mėnesį sulaukė įvairių pasiūlymų už 22 metų puolėją, bet jie veikiausiai bus atmesti. Nuo 2007 metų „Milan“ gretose žaidžiančiam A.Pato šis sezonas buvo nelengvas, mat dėl traumų jis sužaidė vos 11 rungtynių, per kurias įmušė vieną įvartį.

„Liksiu „Milan“ klube iki pat paskutinės savo kontrakto dienos – 2014 metų liepos 30 dienos. – visus gandus, siejančius jį su galimu išvykimu, paneigė A.Pato. – Esu labai dėkingas už viską, ką „Milan“ klubas dėl manęs yra padaręs“.

„Žinau, kad „Milan“ sulaukė keletos pasiūlymų, vienas jų – iš PSG, tačiau, manau, jie tikrai nesutiks manęs parduoti, nes aš ir pats nenoriu išvykti į jokį kitą klubą. „Milan“ man padėjo, kai man buvo sunku ir aš tikrai nenoriu dabar jo palikti. Noriu atsidėkoti komandai už jų pasitikėjimą“, - pridūrė futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga