Pasibaigęs. 10-07 19:00
Europos taurė
Neptūnas
102
U-Banca Transilvania
107
Pasibaigęs. 10-07 20:00
Čempionų lyga
Rytas
93
Legia
85
Pasibaigęs. 10-08 18:30
KMT
Nevėžis
72
Gargždai
94
Pasibaigęs. 10-08 20:00
Europos taurė
Chemnitz
86
Lietkabelis
67
Pasibaigęs. 10-09 18:30
KMT
Jonava
88
Šiauliai
80
Pasibaigęs. 10-10 21:30
Eurolyga
Bayern
70
Žalgiris
98
Pasibaigęs. 10-11 16:50
LKL
Lietkabelis
89
Rytas
84
Pasibaigęs. 10-11 19:10
LKL
Neptūnas
102
Gargždai
74
Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Šiandien, 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
-
Žalgiris
-
Rytoj, 18:30
KMT
Juventus
-
Jonava
-
Rytoj, 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
-
Ratiopharm
-
Rytoj, 19:00
KMT
Šiauliai
-
Gargždai
-
Rytoj, 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
-
Rytas
-
Rytoj, 21:00
Europos taurė
Venezia
-
Neptūnas
-
10-16, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
EA7 Emporio Armani
-
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-

Lėkščiasvydžio pradedančiųjų taurę laimėjo „Kauno Kolegijos“ komanda

2014-11-30 20:28
Nugalėtojų komanda | Organizatorių nuotr.

Nugalėtojų komanda | Organizatorių nuotr.



Lapkričio 29 d. Kaišiadoryse, Algirdo Brazausko gimnazijoje, vyko pirmasis jaunimo salės lėkščiasvydžio (ultimeito) turnyras „Wake up!“. Visos Lietuvos pradedančių ultimeito komandos buvo kviečiamos sudalyvauti ir lygiaverčiai varžytis bei kovoti dėl pergalių. Į turnyrą iš visos Lietuvos susirinko net 8 komandos: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos, Kaišiadorių. Turnyre debiutavo naujos, neseniai susibūrusios ir dar nematytos komandos.

Ypač įnirtingos ir permainingos kovos vyko dėl medalių, tai yra varžybos dėl 3-iosios vietos ir žinoma finalas dėl turnyro taurės.

Įtemptos ir nervingos varžybos dėl bronzinių medalių vyko tarp „Sun City Colibri“ (Šiauliai) ir „Klaipėdos Licėjaus“ moksleivių komandos, kur tik paskutinę akimirką pergalę išplėšė „Klaipėdos Licėjaus“ komanda rezultatu 9:8.

Turnyro finale susitiko „Kauno Kolegijos“ ir „Vorų“ (Vilnius) ekipos. Grupės varžybose komandos jau turėjo akistatą. Kovoje dėl pirmosios vietos abi komandos pademonstravo geriausią žaidimą.  Apylygiame mače jėgų pritrūko „Vorų“ komandai, o „Kauno Kolegijos“ komanda, lemiamais momentais sugebėjusi išlaikyti pusiausvyrą savo pusėje, oponentus nugalėjo rezultatu 12:10

Garbingiausias žaidimo apdovanojimas – turnyro žaidimo dvasios taurė –  atiteko „Žaliųjų Velnių pirmajai komandai“ (Kaišiadorys).

Galime tik pasidžiaugti, kad Lietuvoje ultimeitas populiarėja ir kad į šią bendruomenę įsilieja vis daugiau naujų narių. Belieka tik treniruotis, kelti žaidimo meistriškumą ir nepamiršti mėgautis žaidimu.

Galutinė komandų rikiuotė:

1. Kauno Kolegija (Kaunas)

2. Vorai (Vilnius)

3. Klaipėdos Licėjus (Klaipėda)

4. Sun City Colibri (Šiauliai)

5. Utenos Frizbio Entuziastai (Utena)

6. Žalieji Velniai 1 (Kaišiadorys)

7. Z (Velniai)

8. Žalieji Velniai 2 (Kaišiadorys)

Ultimeitas (lėkščiasvydis), tai komandinis nekontaktinis žaidimas, žaidžiamas tarp dviejų komandų su specialiu, 175 gramų skraidančiu disku (lėkšte). Šis greitas žaidimas reikalauja fizinio pasirengimo, taktinių įgūdžių. Žaidime vadovaujamasi pačių teisėjavimo ir pagrindine - garbingo žaidimo taisykle.




info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų