Deividas Danyla | fightnightpics.com nuotr.

Deividas Danyla | fightnightpics.com nuotr.

Šį savaitgalį, rugsėjo 13 d. JAV, Naujojo Džersio valstijoje, Rahway mieste, vykusiame  tarptautiniame Muaythai turnyre „The Warrior's Cup XXI “– kaunietis, sporto klubo „Titanas“ auklėtinis Deividas Danyla, „išplėšė“ Muaythai pasaulio profesionalų čempiono diržą iš ilgiausiai JAV kovojančio (22 metus) sportininko Rami Ibrahimo, dar vadinamo kaip „arabiškas košmaras“.

Per savo sportininko karjerą R.Ibrahimas laimėjo 149 dvikovas iš kurių 45 priešininkų nokautais, patyrė tik 24 pralaimėjimus ir 5 lygiąsias. Pagrindinėje vakaro kovoje D. Danyla surėmė pirštines su R.Ibrahimu dėl jam priklausančio pasaulio Muaythai čempiono titulo - legendinio W.B.C „International Challenge“ diržo ir jau antrame raunde smūgiu alkūne iš posūkio nokautavo čempiono titulą gynusį R.Ibrahimą.

Dvikova vyko pagal profesionalias Muaythai taisykles, 5 raundai po 3 minutes. Tačiau nugalėti ilgiausiai JAV kovojantį priešininką D.Danylai prireikė tik poros raundų. Pirmavęs taškais, lietuvis priešininką smūgiu alkūne iš posūkio pasiuntė į nokautą, po kurio jis nebegalėjo tęsti kovos.

„Šiai dvikovai ruošiausi šešias savaites, žinojau koks tituluotas ir patyręs bus mano priešininkas. Rezultatu esu patenkintas ir manau, jog pasirodyti išėjo išties puikiai, nes išplėšiau čempiono diržą iš labai patyrusio priešininko" - po kovos džiaugėsi D.Danyla.

Po kovos Lietuvos kovotojas tryško entuziazmu ir gera nuotaika. Iš tolimosios Čikagos grįžtantis į Lietuvą ir kartu su savimi parsivežantis pasaulio profesionalaus Muaythai čempiono diržą, D.Danyla ir toliau garsins Lietuvos vardą, nes jau rugsėjo 21 - 28 dienomis jis atstovaus Lietuvą Krokuvoje, Lenkijoje, 2014 metų Europos Muaythai čempionate

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.