Dviračių lenktynės | AFP/Scanpix nuotr.

Sekmadienį Didžiojoje Britanijoje baigėsi daugiadienės „Tour of Britain“ dviračių lenktynės, kuriose 13-ą vietą užėmė lietuvis Ignatas Konovalovas („MTN-Qhubeka“ komanda).

Paskutinę varžybų dieną dviratininkų laukė dvi lenktynės. 8,8 km atskiro starto lenktynėse I.Konovalovas buvo 32-as, o 88,8 km grupinėse lenktynėse tenkinosi 61-a pozicija.

Bendroje įskaitoje nugalėjo Dylanas van Baarle iš Nyderlandų, o I.Konovalovas jam pralaimėjo 1 min. 19 sek.

Italijoje pasibaigusių daugiadienių „Premondiale Giro Toscana Internationale Femminile“ moterų dviračių lenktynių trečiajame etape Daiva Tušlaitė („Forno d‘Asolo-Astute“) finišavo 29-a, Katažina Sosna („Vaiano-Fondriest“) – 36-a, Edita Janeliūnaitė („Forno d‘Asolo-Astute“) – 47-a, o Milda Jankauskaitė – 49-a. Etapą laimėjo lenkė Malgorzta Jasinska.

Bendros įskaitos nugalėtoja tapo ilgai pirmavusi amerikietė Shelley Olds. Tiesa, ji vos 1 sek. aplenkė M.Jasinską. D.Tušlaitė buvo 28-a, K.Sosna – 43-ia, E.Janeliūnaitė – 44-a, o M.Jankauskaitė – 54-a.

48-ą kartą Belgijoje surengtose vienadienėse „Rondom Leuven“ dviračių lenktynėse 14-ą vietą užėmė kartu su pagrindine grupe finišavęs Egidijus Juodvalkis („Team 3M“), o Edgaras Kovaliovas („Rietumu-Delfin“) liko paskutinis – 119-as. Pergalę iškovojo garsus Vokietijos sprinteris Andre Greipelis.

Vienadienėse dviračių lenktynėse Prancūzijoje „Tour du Doubs“ Gediminas Bagdonas („Ag2r la Mondiale“) finišo nepasiekė, o pergalę šventė estas Reinas Taaramae.