Karolis Girulis | Asmeninio archyvo nuotr.

Karolis Girulis | Asmeninio archyvo nuotr.

Granadoje (Ispanija) tęsiasi pasaulio šaudymo sporto čempionatas, kuriame dalyvauja ir nemažas būrys Lietuvos sportininkų.

Net trys lietuvės dalyvavo 50 m šautuvo trijų pozicijų rungtyje. Deja, visoms trims lietuvėms nepavyko peržengti pirmojo atrankos etapo ir patekti į kvalifikacines varžybas. Kristina Paliokaitė (548 tšk.) antroje grupėje buvo 44-a, Jūratė Čėsynaitė (565) pirmoje grupėje užėmė 46-ą vietą, o Jolanta Jancevič (539) pirmoje grupėje liko paskutinė – 61-a.

Komandinėje įskaitoje lietuvės su 1652 taškais aplenkė tik Venesuelos šaules bei užėmė 27-ą poziciją.

Į kvalifikaciją nepateko ir vienas pajėgiausių Lietuvos šaulių Karolis Girulis. 50 m šautuvo trijų pozicijų rungties antroje atrankos grupėje lietuvis surinko 1128 taškus bei užėmė 38-ą vietą tarp 46 dalyvių.

Dar keturi lietuviai dalyvavo 10 m orinio pistoleto rungties kvalifikacijoje: Pavelas Voitiukevičius (568 tšk.) tarp vyrų buvo 76-as, o Giedrius Biconas (557) – 106-as, Jekaterina Ždanova (370) tarp moterų užėmė 86-ą poziciją, o jaunimo grupėje startavęs Vilius Sabataitis (547) aplenkė du varžovus ir liko 62-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“
03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

03-05 „Žalgiris“ 20:00 „AX Armani“
03-05 „Chimki“ 21:00 ALBA
03-05 „Olympiacos“ 21:00 „Crvena Zvezda“
03-05 ASVEL 21:45 „Fenerbahče“
03-05 „Barcelona“ 22:00 „Baskonia“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-06 Burnley 14 : 30 Arsenal
Šeš 03-06 Sheffield United 17 : 00 Southampton
Šeš 03-06 Aston Villa 19 : 30 Wolverhampton …
Šeš 03-06 Brighton & Hov… 22 : 00 Leicester City
Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace