Dilys (Hendrik Osula nuotr.) Organizatorių nuotr.

Dilys (Hendrik Osula nuotr.) Organizatorių nuotr.

Alytaus „Dzūkijos“ komandą pasiekė puikios žinios – ekipos vadovams pavyko susitarti su 208 cm ūgio puolėju Vilmantu Diliu.

Utenoje gimęs krepšininkas dzūkų klubo treniruotėse pluša jau beveik dvi savaites bei buvo rezultatyviausias (vid. po 19,5 taško) žaidėjas pirmose dvejose draugiškose varžybose. V.Dilys su alytiškiais sudarė vienerių metų kontraktą.

Vienas perspektyviausių savo kartos krepšininkų jau profesionalios karjeros pradžioje atstovavo Kauno „Žalgiriui“. Vėliau žaidėjas taip pat rungtyniavo šiuose Lietuvos krepšinio klubuose – Vilniaus „Sakaluose“, Palangos „Naglyje“, Vilniaus „Perle“ bei „Lietuvos ryte“.

Pernai puolėjas sezoną pradėjo tuomet ambicingus planus turėjusioje Kėdainių „Nevėžio“ ekipoje. Tiesa, puikiai LKL čempionatą pradėję (7 pergalės, 0 pralaimėjimų) kėdainiečiai vėliau susidūrė su finansinėmis problemomis, o V.Dilio karjera pakrypo į Estiją, Tartu „TU/Rock“ klubą.

Šioje ekipoje lietuvis vidutiniškai pelnydavo po 12 taškų, atkovodavo po 6,5 atšokusio kamuolio bei perimdavo po 1,1 kamuolio iš varžovų.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų