Arūnas Aleinikovas (dešinėje), Aigaras Ciprusas (viduryje) | hockey.lt nuotr.

Arūnas Aleinikovas (dešinėje), Aigaras Ciprusas (viduryje) | hockey.lt nuotr.

Aukščiausios Baltarusijos lygos „Extraliga“ čempionas Gardino „Neman“ klubas, kuriame vartininkų treneriu dirba lietuvis Arūnas Aleinikovas, iškovojo pirmąjį naujojo sezono trofėjų.

Baltarusijos ledo ritulio taurės turnyro finale „Neman“ net 5:0 (2:0, 3:0, 0:0) sutriuškino pagrindinę Minsko „Junost“ komandą.

Nugalėtojams 2 įvarčius įmušė Sergejus Mikulčikas (7:10 ir 7:25 min.), o po kartą pasižymėjo Sergejus Kopylecas (55:11), Igoris Ušakovas (56:01) bei Jegoras Stepanovas (58:16). „Neman“ vartininkas Maksimas Samankovas atrėmė visus 32 varžovų smūgius į vartus.

Nuo šio sezono „Neman“ trenerių štabe darbuojasi ne tik A.Aleinikovas, bet ir vyriausiojo trenerio pareigas užėmęs latvis Aigaras Ciprusas, dirbęs su Lietuvos rinktinėmis ir Vilniaus „HC Balticos“ klubu.

Priminsime, kad kiti du „lietuviški“ klubai Baltarusijos taurėje neįveikė grupės etapo. Minsko „Junost“ jaunimo komanda su Aimu Fiščevu A grupėje buvo antra, o Edgaro Rybakovo atstovaujamas Bresto „HC Brest“ klubas toje pačioje grupėje liko ketvirtas.

Šiame sezone „Neman“ žais ne tik „Extraliga“ pirmenybėse, bet ir Kontinentinės taurės turnyre. Gardino klubas savo pasirodymą pradės trečiajame etape, kuriame žais su Kijevo „Kompanion“ (Ukraina) Anžė „Ducks“ (Prancūzija) bei antrojo etapo C grupės nugalėtojais. Kontinentinės taurės laimėtojai iškovos kelialapį į ledo ritulio Čempionų lygą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.