„Liverpool“
65 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Lietuvos krepšinio rinktinė | SIPA/Scanpix nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinė | SIPA/Scanpix nuotr.

Atrodo, kad nėra akivaizdesnio dalyko: JAV rinktinė dominuoja tarptautiniame krepšinyje. Taip bus ir Ispanijoje. Ar tikrai?

FIBA World Cup startuoja šeštadienį. 1.60 kad čempionai amerikiečiai apgins titulą. NBA talentų pilna JAV komanda atrodo idealiai sukomplektuota, ir būtų didelis siurprizas, jei Dėdės Samo komanda būtų nukarūnuota.

Vis dėlto tai nėra olimpinis Londonas, kur žaidė geriausi iš geriausių. Vietoj LeBrono Jameso atvyko Rudy Gay'us, vietoj Kevino Duranto - Masonas Plumlee. Dar nėra Kobe Bryanto, o Derrickas Rose'as tik atsigavęs po traumos.

Jamesui Hardenui ir Kyrie Irvingui trūksta tarptautinių varžybų patirties, bet vistiek neapleidžia jausmas, kad nieks nesutrukdys JAV rinktinei rugsėjo 14 dieną triumfuoti Madride.

Vienintelis klausimas - kas sugebės mesti iššūkį? 2.60 kad Ispanijai pavyks pakartoti 2006 metų sėkmę.

Prancūzija žais be Tony Parkerio., Argentina - be Manu Ginobilio, Australija - be Patty Millso. Tai reiškia, kad šios komandos negalės įjungti sau įprastos aukščiausios pavaros.

Brazilija  28.00  ir Lietuva 35.00 - kartu su Graikija 41.00 -  panašu turi geriausius šansus prisivilioti sėkmę, ir ko gero šios šalys sugebės sukelti didžiausią intrigą, kurios taip laukiame.

GRUPIŲ ETAPAS (prognozuojamas išsidėstymas)

Grupė A: Brazilija, Ispanija, Serbija, Prancūzija, Iranas, Egiptas

Iš visų keturių grupių, A grupės ketvertą, keliausiantį į kitą etapą, ko gero lengviausia nuspėti, turint omeny, kad Iranas ir Egiptas meistriškumu ženkliai nusileidžia varžovams.

Turėdami savo didįjį trejetą - Nene, Varejao ir Huertą, plius Larry Taylorą - brazilai greičiausiai laimės 6.00 grupės varžybas, ispanus nustumdami į antrą vietą. Šeimininkams, nors ir susigrąžinusiames Pau Gasolį ir Serge'ą Ibaką, gali reikti laiko įsibėgėti, juolab, kad grupės tvarkaraštis jiems pakankamai įtemptas.

Serbija pajėgi iššauti, tuo tarpu prancūzai be Tony Parkerio nėra pajėgūs nukeliauti kažkur toli.

Grupė B: Kroatija, Graikija, Argentina, Puerto Rikas, Senegalas, Filipinai

Kroatija puikiai pradėjo 2013 metų Europos čempionatą, bet po to išsikvėpė. Tikėtina, kad ši talentinga komanda iš to pasimokė. Kroatų ir graikų galimybės laimėti grupės varžybas vertinamos 2.60 - akivaizdu, kad kova tarp šių rinktinių virs tikrai nuožmi.

Argentina - neprogresuojanti komanda, sunku įsivaizduoti ją konkuruojančią su favoritais. Puerto Rikas atrodo galingiau už Senegalo ir Filipinų rinktines, kurios ko gero yra paskutinės eilėje į Last-16.

Grupė C: JAV, Turkija, Suomija, Ukraina, Dominykos Respublika, Naujoji Zelandija

Olimpiniai čempionai ir turkai pirmajame mače tarsi pakartos 2010 metų finalą, nors komandų sudėtys nuo to laiko smarkiai pasikeitė. 1.01 kad amerikiečiai laimės grupės varžybas - iki ketvirtfinalio vargu ar jie sulauks bent menkiausio pasipriešinimo.

Kitas tris pozicijas greičiausiai išsidalins Europos komandos. Kita vertus, niekad nežinai, kaip bus su turkais - jie ir patys, be nieko kito pagalbos, gali susimauti lygioje vietoje.

Grupė D: Lietuva, Slovėnija, Australija, Angola, Meksika, Korėja

Lietuvos Žalioji armija, panašu, turi didžiausią ginklų arsenalą, reikalingą sustabdyti JAV. 1.85 kad lietuviai laimės grupės varžybas. Jiems pasisekė patekti į gana lengvą grupę. Gal tik vienas nemalonus niuansas - jei nebus netikėtumų, lietuvių ir amerikiečių keliai susikirs pusfinalyje, o ne finale.

Slovėnijai ir Australijai trūksta kelių papildomų rankų, bet tai vistiek geresnės komandos nei kitos likusios.

100 LT premija Lažyboms

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų