M.Pocius mano, kad A.Juškevičius sugebės tinkamai padėti rinktinei (Krepsinis.net nuotr.)

M.Pocius mano, kad A.Juškevičius sugebės tinkamai padėti rinktinei (Krepsinis.net nuotr.)


Į Las Palmą atvykusi ir šeštadienį startuosiančio Pasaulio taurės turnyro belaukianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau pirmąjį vakarą liejo prakaitą treniruotėje.


Po jos Martynas Pocius sakė, kad Manto Kalniečio trauma sukėlė šoką komandai, tačiau dabar svarbiausia – pamiršti netektį ir eiti į priekį.


– Kokia buvo rinktinės būklė po M.Kalniečio traumos?


– Buvo šokas, bet jis truko pirmą vakarą, kai ir praradome Mantą, ir prastai sužaidėme mačą. Vakaras buvo sunkus visiems, bet atsikėlę ryte stengėmės žiūrėti į priekį ir į tai, kas laukia dabar: kaip reikės keisti žaidimą, kompensuoti Kalniečio netektį. Dabar treniruojamės ir ruošiamės artėjančioms rungtynėms.


– Ką treneriai sakė žaidėjams po tokios netekties?


– Buvo akcentuojama tai, kad dabar kiekvienas turės atiduoti savęs daugiau tam, jog kompensuotumėm Mantą. Turime išlikti pozityvus bei pamiršti visus neigiamus dalykus. Reikia vienam kitą palaikyti, tikėti ir eiti į priekį kartu.


– Galbūt teko šnekėtis su Vasiliausku bei Juškevičiumi, ar jie yra pasiruošę priimti kritusią atsakomybę?


– Kalbėtis apie tai neteko, bet manau, kad jie yra pasiruošę: ruošėsi visą vasarą, kiekvieną dieną atidavė savęs 110 procentų. Juk buvo mačų, kai žaidėme ir be Manto. Be abejo, jo labai trūks, bet dabar atgal žvalgytis nebegalime. Mano manymu, Šarūnas ir Adas yra pajėgūs atlaikyti tą naštą. Galų gale, turime ir Seibutį, kuris gali pabūti įžaidėju.


– Ar jau galvojate apie būsimą varžovę Meksikos rinktinę?


– Treneriai mus kaip tik prieš treniruotę supažindino su šia komanda, peržvelgėme jų derinius, aptarėme, kokia tai komanda. Pagrindinis pasiruošimas laukia penktadienį.


Tuo tarpu naujuoju rinktinė kapitonu išrinktas Paulius Jankūnas teigė, kad po tokio skaudaus įvykio perimtos kapitono pareigos nėra itin džiuginančios.


„Gaila, kad situacija taip susiklostė, mieliau matyčiau Kalnietį šiose pareigose, bet yra, kaip yra, stengsiuosi iš visų jėgų jį deramai pavaduoti. Tą vakarą, kai įvyko trauma, buvo sunku, nes Mantas mums visiems yra geras draugas. Linkime jam pasveikti, o mes turime toliau ruoštis ir kaip galima geriau sudalyvauti čempionate.


Į Las Palmą atvykti smagu, pagaliau po ilgo pasiruošimo esame čia, o mūsų lauks rungtynės, kurioms tiek ruošėmės. Be abejo, smulkūs dalykai dar gali pasimatyti, nors esame gerai pasiruošę, visada gali būti geriau.“, – kalbėjo P.Jankūnas.

 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų