Juškevičius Tomas Lukšys, Fotodiena.lt

Juškevičius Tomas Lukšys, Fotodiena.lt

Paskutines kontrolines rungtynes prieš Kroatijos rinktinę Lietuvos krepšininkai žais jau žinodami, kas pateko į galutinę komandos sudėtį, kuri žais Pasaulio taurės varžybose Ispanijoje.

Paskutinieji su Lietuvos rinktine turėjo atsisveikinti Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Artūras Gudaitis ir peties traumą patyręs Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ gynėjas Mantas Kalnietis.

Trečiadienį A.Gudaitis grįžta į Lietuvą, kur netrukus savo klubuose pradės pasiruošimą sezonui.

„Per tą laiką, kurį praleidau rinktinėje, gavau labai daug, – sakė Artūras Gudaitis. – Turėjau galimybę sportuoti su geriausiais Lietuvos krepšininkais, dirbti su geriausiais treneriais, todėl tikiuosi, kad pasiėmiau labai daug naudingų dalykų, sutvirtėjau, įgijau patirties. O kad nepatekau į pagrindinę sudėtį šiais metai – mat tai bus kaip motyvacija ateičiai“.

Galutinis mūsiškių dvyliktukas: Adas Juškevičiaus (Vilniaus „Lietuvos rytas“), Šarūnas Vasiliauskas (Sopoto „Trefl“), Martynas Pocius (Stambulo „Galatasaray“), Renaldas Seibutis (Stambulo „Darussafaka“), Jonas Mačiulis (Madrido „Real“), Simas Jasaitis (be klubo), Mindaugas Kuzminskas (Malagos „Unicaja“), Donatas Motiejūnas (Hjustono „Rockets“), Paulius Jankūnas (Kauno „Žalgiris“), Kšištofas Lavrinovičius (be klubo), Darjušas Lavrinovičius (Redžo Emilijos „Grissin“), Jonas Valančiūnas (Toronto „Raptors“).

Tiesiai iš Kroatijos lietuviai užsakomuoju reisu keliaus į Las Palmą, kurs įsikurs ir lauks šeštadienį prasidėsiančių D grupės kovų.  Mūsiškiai turnyrą pradės maču su Meksika, vėliau seks susitiks su Angola, Australija, Pietų Korėja ir Slovėnija.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų