„Baskonia“
III kėlinys, 9 min.
45
:
47
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Mario Balotelli (deš.) | Reuters/Scanpix nuotr.

Mario Balotelli (deš.) | Reuters/Scanpix nuotr.

Pirmadienio vakarą Mančesterio „Etihad“ stadione „Liverpool“ pralaimėjimą stebėjęs komandos naujokas Mario Balotelli neslėpė, kad jis tiesiog troško grįžti į Angliją. Futbolininko teigimu, sumanymas grįžti rungtyniauti į Italiją nebuvo pati geriausia mintis.

Italas paklaustas, ar su „raudonaisiais“ ketina iškovoti UEFA Čempionų lygos trofėjų, tai nedvejodamas patvirtino. Žaidėjas mano, kad 2010 m. iškovotas titulas su Milano „Inter“ klubu nebuvo toks saldus, koks galėtų būti laimėjus su „Liverpool“.

Taip pat M.Balotelli dėkojo „raudonųjų“ gerbėjams, kurie jį Liverpulyje pasitiko labai šiltai.

„Esu laimingas, kad sugrįžau, nes aš palikau Angliją ir tai buvo klaida. Norėjau keliauti į Italiją, bet po to supratau, jog tai buvo klaida. Angliškas futbolas yra tiesiog geresnis. Angliškas futbolas yra nuostabus“, – kalbėjo „raudonųjų“ naujokas.

„Galbūt turiu šiek tiek daugiau patirties nei kai kurie žaidėjai. Jeigu galėsiu, džiaugsiuosi jiems padėdamas. Visada pradedu čempionatą norėdamas jį laimėti. Dar pamatysime. Žinoma, norėčiau laimėti dar vieną Čempionų lygos trofėjų, nes tąkart („Inter klube) jis nebuvo visas mano. Aš buvau tik dalis komandos“, – tęsė puolėjas.

„Iš fanų nesitikėjau tokio šilto palaikymo, nes visada žaidžiau prieš „Liverpool“. Kai aš žaidžiau prieš „Liverpool“, jo gerbėjai man nebuvo malonūs, bet viskas normalu – tai futbolas! Dabar, kai aš žaisiu už „Liverpool“, pamatysiu gerbėjų lūkesčius. Būdami laimingi, jie mane daro tokiu pačiu“, – teigė M.Balotelli.

Futbolininkas „Liverpool“ klube gali debiutuoti jau ateinantį sekmadienį, kai „raudonieji“ Londone ginklus surems su vietos „Tottenham“ ekipa.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton