Lucienas Favre | Reuters/Scanpix nuotr.

Lucienas Favre | Reuters/Scanpix nuotr.

Monchengladbacho „Borussia“ klubo treneris Lucienas Favre pripažįsta, kad jam yra itin sunku prisivilioti žaidėjų į savo ekipą, o kartais iš jo agentai net juokiasi.

Praėjusį sezoną „M‘Gladbach“ klubas Vokietijoje užėmė šeštą vietą ir iškovojo galimybę žaisti UEFA Europos lygoje. Prieš kelis metus „Borussia“ vos nepateko į UEFA Čempionų lygą, bet atkrintamosiose atrankos rungtynėse pralaimėjo Kijevo „Dynamo“ klubui.

Tačiau atrodo, kad šie pasiekimai nepadėjo klubui ir žaidėjų į „Monchengladbach“ ekipą netraukia, todėl L.Favre dėl to yra nusivylęs.

„Mums praktiškai yra bergždžia kovoti su kitais klubais dėl žaidėjų įsigijimo. Kaip pavyzdį galime paminėti „Wolfsburg“ ir Keviną De Bruyne. Mes norėjome jo ir bandėme iš „Chelsea“ klubo jį pasiskolinti pusmečiui, tačiau jo agentas tiesiog nusijuokė. Mes neturėjome jokių šansų“, - dienraščiui „Rheinische Post“ sakė L.Favre.

Dėl to klubas yra priverstas pirkti mažiau žinomus žaidėjus ar jaunus talentus, tokius kaip Maxą Kruse, Granitą Xhaka ar Andre Hahną. Kitokių išeičių nemato ir pats L.Favre.

„Manau, kad vienintelis būdas mums toliau sėkmingai gyvuoti yra investuoti dar daugiau į jaunus žaidėjus ir savo jaunimo tobulinimą. Jei klubas nori stabilumo, kitų alternatyvų nėra“, - užbaigė L.Favre.