Danas Rapšys | Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.

Danas Rapšys | Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.

Pirmadienį Berlyne (Vokietija) prasidėjo Europos plaukimo čempionatas ilgajame (50 metrų) baseine. Pirmieji tarp lietuvių startavo 20-metis Gytis Stankevičius ir 19-metis Danas Rapšys, dalyvavę vyrų 100 m plaukimo nugara atrankoje.

Kiek geriau pasirodė D.Rapšys, kuris penktajame plaukime finišavo 9-as (55.84 sek.). Deja, bendroje įskaitoje lietuvis užėmė vos 22-ą vietą ir nepateko į pusfinalį. Norėdamas plaukti kitame etape, D.Rapšys turėjo būti bent 0.31 sek. greitesnis. Lietuvio asmeninis rekordas yra 55.03 sek., o geriausias sezono rezultatas – 55.17 sek. Tiesa, D.Rapšys didesnį dėmesį skiria 200 m plaukimo nugara rungčiai.

Antrajame plaukime startavęs G.Stankevičius finišavo antras ir užfiksavo 57.02 sek. laiką. Lietuvis gana ženkliai atsiliko nuo šiemet pasiekto savo asmeninio rekordo (56.38) ir bendroje įskaitoje buvo 33-ias.

Atrankoje greičiausias buvo britas Christophas Walkeris-Hebbornas (53.88). Už jo išsirikiavo du prancūzai – Jeremy Straviusas (54.14) ir Benjaminas Stasiulis (54.27).

Rungties pusfinalio plaukimai prasidės pirmadienį 19.21 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų