Lietuvos jaunimo vandensvydžio rinktinė

Lietuvos jaunimo vandensvydžio rinktinė

Vengrijoje vyko tarptautinis jaunimo turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos jaunimo rinktinė, sudaryta iš Vilniaus, Kauno, Elektrėnų bei Alytaus vandensvydininkų. Rinktinei vadovavo treneriai Nerijus Papaurėlis ir Tadeušas Pašukas.

Rinktinė prieš šias varžybas turėjo treniruočių stovyklą, nes atvyko keletą dienų anksčiau bei treniravosi kartu su Vengrijos jaunimu.

Šiame  turnyre dalyvavo ir Vilniaus jaunučių (gim. 2000 m.) bei Vilniaus vaikų (gim. 2002 m.) komandos.

Lietuvos jaunimo rinktinė 9:7 įveikė „Hodmezovasarhely“ komandą iš Vengrijos ir 9:1 nepaliko vilčių „Csabal Csirkefogok“ (Vengrija) klubui, bet 5:9 nusileido Debreceno (Vengrija) vandensvydininkams ir 3:12 neprilygo Maskvos „Raduga“ (Rusija) ekipai.

Vilniaus jaunučių komanda su viena pergale turnyre taip pat užėmė trečią vietą, o Vilniaus vaikų ekipa taip pat šventė vieną pergalę, bet liko ketvirtoje pozicijoje.

Žinant, kad Vengrijoje vandensvydis yra populiarus kaip Lietuvoje krepšinis, kaip ir tikėtasi, sąlygos buvo sudarytos vaikams ir jaunimui kuo puikiausios. Dalyvavo Vengrijos, Rumunijos, Slovėnijos, Rusijos bei Lietuvos įvairaus amžiaus grupių komandos. Viso per tris dienas buvo sužaista daugiau nei 43 rungtynės. Lietuvos komandoms tai buvo puiki mokykla ir puiki galimybė pažaisti su aukšto lygio komandomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų