M.Kuzminskas sužaidė puikias rungtynes (Fotodiena.lt)

M.Kuzminskas sužaidė puikias rungtynes (Fotodiena.lt)

Mindaugas Kuzminskas sužaidė dar vienas puikias rungtynes Lietuvos vyrų rinktinėje. Po pergalės prieš Australijos krepšininkus puolėjas pripažino, jog tai buvo kol kas rimčiausias varžovas pasirengimo Pasaulio taurės turnyrui cikle.

„Ir patys supratome ir žiūrovai, kad tai buvo stipriausias draugiškų varžybų varžovas. Džiugu, kad pasiekėme pergalę. Žinome, kad jei žais su mumis toj pačioj grupėj, todėl turbūt tiek jie, tiek mes rodė ne viską, ką gali. Džiugu kaip žaidėme. Manau, kad čempionate jie gali būti tamsusis arkliukas“, – mintimis po rungtynių dalinosi krepšininkas.

M.Kuzminskas neslėpė, jog Jono Kazlausko sprendimą atsisveikinti su Antanu Kavaliausku ir Deividu Gailiumi, komanda priėmė nelengvai.

„Kai tik praneša tokį sprendimą, visuomet būna nemalonu. Visi sportavome, tapome kaip šeima. Tai niekada nebūna malonu net ir tiems, kurie lieka“, – pripažino rinktinės puolėjas.

– Ar padaugėjo atsakomybės sužinojus apie trenerio sprendimą atsisveikinti su A.Kavaliausku ir D.Gailiumi?

– Kai tik praneša tokį sprendimą, visuomet būna nemalonu. Visi sportavome, tapome kaip šeima. Tai niekada nebūna malonu net ir tiems, kurie lieka. Bus matyti. Dabar svarbiausia – žiūrėti į komandos žaidimą ir kuo geriau pasiruošti čempionatui. Treneris priėmė tokį sprendimą. Jis žino, ką daro.

– Žinant tai, jog susitiksite su australais čempionate, tikriausiai visko savo žaidime neatskleidėte?

– Kiekvienose rungtynėse norisi išbandyti kažką naujo. Nebuvo kažkokių derinių, kurių nežaistume, tiesiog sprendėme savo problemas, jie savo.

Apie australų pajėgumą pagarbiai kalbėjo ir Lietuvos rinktinės atakų organizatorius Mantas Kalnietis. Jis pažymėjo, jog rinktinė atliko puikų darbą, nenusileisdama varžovams fiziškai.

„Rungtynės buvo sunkios, nors gal taip ir neatrodė iš rezultato. Mes žinojome, kad prieš juos bus sunku fiziškai atstovėti, nes jie remiasi fizine jėga ir mėgsta įvairių spaudimo būdų. Manau, tam buvome neblogai pasiruošę“, – susitikimą apibendrino M.Kalnietis.

– Kaip vertinate savo dublerio Šarūno Vasiliausko žaidimą?

– Vertinu gerai. Kiekvienas čia esantis klysta, tai normalu. Jis padaro darbą, kurio prašo treneris ir komanda nestringa. Tai yra gerai.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų