Šaudymas iš lanko | REUTERS/Scanpix nuotr.

Šaudymas iš lanko | REUTERS/Scanpix nuotr.

Vroclave (Lenkija) prasidėjusiame ketvirtajame šių metų pasaulio šaudymo iš lanko taurės etape trečiadienį surengtos kvalifikacinės varžybos. Vyrų skriemulinių lankų grupės kvalifikacijoje startavo du lietuviai – Vladas Šigauskas ir Alfredas Stankus.

Gerokai sėkmingiau kvalifikacijoje pasirodė V.Šigauskas. Jis surinko 698 taškus ir tarp 64 šaulių užėmė aukštą – 10-ą – vietą. Įpusėjus kvalifikacijai lietuvis dar buvo 22-as, bet vėliau sugebėjo ženkliai pagerinti savo poziciją.

Tuo tarpu A.Stankus surinko 643 taškus ir, aplenkęs du varžovus, buvo 62-as. Lietuvis įpusėjus kvalifikacijai rikiavosi 63-ias.

A.Stankus pirmajame atkrintamųjų varžybų etape susitiks su rusu Viktoru Kalašnikovu, kuris kvalifikacijoje surinko 677 taškus ir buvo 51-as.

V.Šigauskas pateko tiesiai į antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą, kuriame jo lauks akistata su ukrainiečiui Dmytro Lvovskiu arba šveicaru Lorenzu Feuchtu.

Šiame etape V.Šigauskas išbandė jėgas ir olimpinių lankų grupės kvalifikacijoje. Joje lietuvis surinko 602 taškus ir buvo 99-as. Pirmajame atkrintamųjų varžybų etape V.Šigausko varžovu bus prancūzas Jeanas-Charlesas Valladontas, kuris kvalifikacijoje pelnė 662 taškus ir užėmė 14-ą poziciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141