Dejanas Lovrenas | liverpoolfc.com nuotr.

Dejanas Lovrenas | liverpoolfc.com nuotr.

Nors dėl neatskleistų priežasčių „Liverpool“ klubas neįsigijo QPR puolėjo Loico Remy, tačiau „raudonieji“ sustiprino savo gynybą. „Liverpool“ įsigijo dar vieną „Southampton“ narį – šįkart gynėją Dejaną Lovreną.

Manoma, kad „Liverpool“ už kroatą sumokėjo apie 20 mln. svarų, o pats gynėjas su „Liverpool“ sudarė ilgalaikę sutartį.

„Tai svajonės išsipildymas. Esu laimingas ir džiaugiuosi būdamas čia. Didžiuojuosi ir nesulaukiu kada pradėsiu. Žinau, kad turime milijonus fanų – „Liverpool“ yra daugiau nei klubas“, - kalbėjo D.Lovrenas.

„Kai praėjusiame sezone žaidžiau „Anfield“ stadione, pasakiau sau: „tikiuosi, kad vieną dieną čia žaisiu už „Liverpool“ klubą. Ši diena išaušo gan greitai. Fanai nuo pirmų minučių supras, kad aš esu tas žaidėjas, kuris aikštėje visada atiduoda visas jėgas“, - užbaigė gynėjas.

„Tai mums yra labai svarbus pirkinys ir esame laimingi, kad Dejanas prisijungė prie mūsų ture po JAV. Jis puikiai atitinka mūsų ieškojo gynėjo profilį“, - pridūrė komandos treneris Brendanas Rodgersas.

D.Lovrenas yra trečiasis „Southampton“ žaidėjas, kuris šią vasarą atvyko į „Liverpool“ klubą. Tą taip pat padarė Rickie Lamberas ir Adamas Lallana.

25-erių metų gynėją „Southampton“ klubas įsigijo praėjusią vasarą už 8,5 mln. svarų iš „Lyon“ klubo, o dabar jį pardavė gerokai brangiau.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-18 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 10-20 Žalgiris 19 : 00 Sūduva