Mario Balotelli | Reuters/Scanpix nuotr.

Mario Balotelli | Reuters/Scanpix nuotr.

Italijos „Milan“ klubo generalinis direktorius Adriano Galliani pareiškė, kad šią vasarą Mario Balotelli niekur neišvyks ir liks rungtyniauti „madų sostinėje“.

A.Galliani pripažino, kad rinkoje negali būti viskuo garantuotas visu šimtu procentų, bet jam net nekyla abejonių, ar puolėjas liks komandoje.

Tiesa, direktorius taip pat užsiminė ir apie brazilą Robinho, kuris, skirtingai nei M.Balotelli, turėtų palikti Milaną.

„Mario niekada neprašė būti parduodamu. Jis tikrai liks Milane. Rinkoje 100 proc. tikimybė neegzistuoja, bet 99,9 proc. – yra“, – teigė „Milan“ vadovas A.Galiani.

„Yra keletas pasiūlymų ir pirmadienį jų turėtų būti dar daugiau. Esame įsitikinę, jog galime rasti sprendimą“, – apie Robinho kalbėjo vadovas.

Pastaruoju metu M.Balotelli buvo siejamas su Londono „Arsenal“ ir „Liverpool“ klubais. Spaudoje netgi pasirodė pranešimų, esą „Milan“ sutiktų parduoti puolėją „kanonieriams“, jei pastarieji atiduotų Joelį Campbellą ir prie sandorio pridėtų kelis milijonus svarų.

Birželio ir liepos mėnesiais Brazilijoje vykusiame pasaulio čempionate ne itin sėkmingai pasirodęs futbolininkas sumažino savo kainą rinkoje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų