Inga Kizeliauskaitė | Asmeninio archyvo nuotr.

Inga Kizeliauskaitė | Asmeninio archyvo nuotr.

Armėnijoje vykstančiame Europos šaudymo iš lanko čempionate įspūdingą pergalę iškovojo lietuvė Inga Kizeliauskaitė.

Moterų skriemulinių lankų grupės antrajame atkrintamųjų varžybų etape lietuvė gana įtikinamai 139:133 nugalėjo 2013 m. pasaulio vicečempionę Ivaną Buden iš Kroatijos, kuri kvalifikacijoje buvo 2-a.

34-ą vietą kvalifikacijoje užėmusi I.Kizeliauskaitė savo žygį baigė aštuntfinalyje, kuriame 139:142 nusileidoi italei Marcellai Tonioli, kuri kvalifikacijoje buvo 15-a.

I.Kizeliauskaitė kartu su Vladu Šigausku dalyvavo mišrių komandų varžybose. 14-ą vietą kvalifikacijoje užėmę lietuviai aštuntfinalyje tik po atkaklios kovos 150:152 nusileido Mike‘ui Schloesseriui ir Ingei van Caspel iš Nyderlandų, kurie kvalifikacijoje buvo 3-ioje vietoje.

Savo pasirodymą ketvirtadienį baigė ir Gerda Pociūnaitė. Moterų olimpinių lankų grupės antrajame atkrintamųjų varžybų etape lietuvė 2:6 neatsilaikė prieš baltarusę Jekateriną Timofejevą. Kvalifikacijoje G.Pociūnaitė buvo 71-a, o J.Timofejeva – 23-ia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

11-17 „Juventus“ 17:20 „Skycop“
11-18 „Žalgiris“ 17:00 „Šiauliai“
11-18 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“
11-18 „Lietkabelis“ 17:20 „Pieno žvaigždės“
11-18 „Nevėžis“ 18:15 „Dzūkija“

Eurolyga 2018/2019

11-15 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Milano „AX Armani Exchange“
11-15 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
11-15 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Stambulo „Fenerbahce“
11-15 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Maskvos CSKA
11-15 Madrido „Real“ 22:00 Maskvos srities „Chimki“
11-16 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Atėnų Panathinaikos
11-16 Kauno „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
11-16 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Tel Avivo „Maccabi“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 11-24 Watford 17 : 00 Liverpool
Šeš 11-24 West Ham United 17 : 00 Manchester City
Šeš 11-24 Brighton & Hov… 17 : 00 Leicester City
Šeš 11-24 Manchester United 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 11-24 Fulham 17 : 00 Southampton
Šeš 11-24 Everton 17 : 00 Cardiff City
Šeš 11-24 Tottenham Hotspur 19 : 30 Chelsea
Sek 11-25 AFC Bournemouth 15 : 30 Arsenal
Sek 11-25 Wolverhampton … 18 : 00 Huddersfield Town
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

11-21 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
11-22 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“
11-29 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
12-01 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Geležinis vilkas“
12-04 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141