Inga Kizeliauskaitė | Asmeninio archyvo nuotr.

Inga Kizeliauskaitė | Asmeninio archyvo nuotr.

Antradienį Armėnijoje prasidėjo Europos šaudymo iš lanko čempionatas, kuriame startavo net 7 šauliai iš Lietuvos.

Moterų skriemulinių lankų grupės varžybose į šešioliktfinalį iškopė Inga Kizeliauskaitė. Lietuvė atrankoje surinko 669 taškus ir buvo 34-a tarp 39 šaulių, bet pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 135:132 nugalėjo prancūzę Laure de Matos.

Šešioliktfinalyje I.Kizeliauskaitės laukia rimta varžovė – pasaulio vicečempionė kroatė Ivana Buden, kuri atrankoje surinko net 689 taškus ir užėmė 2-ą vietą.  

Vyrų skriemulinių lankų grupės atkrintamosiose varžybose Vladas Šigauskas labai apmaudžiai 138:139 pralaimėjo belgui Julienui Depoitieriui, o Mantas Masiulis 140:142 nusileido kroatui Ivanui Markesui. Abiems lietuviams pritrūko vienos pergalės iki patekimo į šešioliktfinalį. Rungties atrankoje V.Šigauskas buvo 23-ias, o M.Masiulis – 31-as.

V.Šigauskas su I.Kizeliauskaite dar tęs savo pasirodymą mišrių komandų varžybose. 14-ą vietą atrankoje užėmę lietuviai aštuntfinalyje kovos prieš duetą iš Nyderlandų – Mike‘ą Schloesserį ir Ingę Van Caspel.

Moterų olimpinių lankų grupėje startavo tik viena lietuvė Gerda Pociūnaitė. 71-ą vietą atrankoje užėmusi lietuvė atkrintamosiose varžybose pateikė netikėtumą ir 6:4 nugalėjo ispanę Beatriz Gomez, kuri atrankoje buvo 42-a. Antrajame etape G.Pociūnaitė susitiks su 23-ią vietą atrankoje užėmusia baltaruse Jekaterina Timofejeva.

Vyrų olimpinių lankų grupėje lietuviai pralaimėjo pirmajame atkrintamųjų varžybų etape: Modestas Šliauteris 0:6 nusileido ukrainiečiui Georgijui Ivanickiui, Ignas Morkeliūnas 2:6 – belgui Nico Thiry, o Lenardas Bernotas 0:6 – baltarusiui Aleksandrui Liachuševui. Atrankoje L.Bernotas buvo 75-as, M.Šliauteris – 89-as, o I.Morkeliūnas – 93-ias.

Komandinėje vyrų olimpinių lankų įskaitoje lietuviai buvo 26-i, o mišrių komandų įskaitoje – 29-i ir į atkrintamąsias varžybas nepateko.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141