lengvoji.lt nuotr.

lengvoji.lt nuotr.

Penktadienį Vilniuje baigėsi Lietuvos jaunių pirmenybės ir Lietuvos rajonų jaunių pirmenybės.

Komandinėje įskaitoje I miestų grupėje nugalėjo Kauno I komanda, II miestų - Klaipėda, rajonų - Kėdainiai.

Antrosios varžybų dienos prizininkai:

Jaunės.

200 m. 1.Simona Galnaitytė (Kaunas) 25.91, 2.Erika Krūminaitė (Klaipėda) 26.11, 3.Greta Plečkaitytė (Kaunas) 26.44. Rajonų čempionė - Gabrielė Bakšenskaitė (Marijampolė) 26.44.

800 m. 1.Aušrinė Maurukaitė (Kaunas) 2:22.7, 2.Gabija Galvydytė (Jonava) 2:23.3, 3.Aušra Butkevičiūtė (Klaipėda) 2:24.6. Rajonų čempionė - G.Galvydytė.

3000 m. 1.Kamilė Vaidžiulytė (Šiauliai) 10:34.7, 2.Aneta Jacukevič (Vilniaus r.) 10:50.0, 3.Jovita Povilaitytė (Šiauliai) 10:56.8. Rajonų čempionė - A.Jacukevič.

400 m b/b. 1.Kamilė Gargasaitė (Telšiai) 1:06.53, 2.Rūta Okulič-Kazarinaitė (Vilnius) 1:07.10, 3.Ugnė Sauliūnaitė (Vilnius) 1:07.79. Rajonų čempionė - K.Gargasaitė.

Trišuolis. 1.Diana Zagainova (Vilnius) 11.52, 2.Monika Baliukaitė (Kaunas) 11.18, 3.Ieva Dargytė (Kėdainiai) 11.05. Rajonų čempionė - I.Dargytė.

Rutulys. 1.Agnė Jonkutė (Vilnius, Joniškis) 14.16, 2.Kamilė Kunickaitė (Kaunas) 13.02, 3.Justė Šertvytytė (Šilutė) 12.90. Rajonų čempionė - A.Jonkutė.

Ietis. 1.Kamilė Žiliūtė (Vilnius, Klaipėdos r.) 41.91, 2.Greta Daunoraitė (Kaunas) 40.84, 3.Antuaneta Matiukaitė (Rokiškis) 37.83. Rajonų čempionė - K.Žiliūtė.

Septynkovė. 1.Akvilė Gedminaitė (Kaunas, Klaipėda) 4932, 2.Agnietė Gumauskaitė (Kaunas) 3784, 3.Augustė Rečiūnaitė (Panevėžys) 3183. Rajonų čempionė - Monika Nausėdaitė (Jurbarkas) 2717. 

5000 m ėjimas. 1.Dovilė Bašinskaitė (Druskininkai) 27:26.53, 2.Aušrinė Kuzmickaitė (Kaunas) 27:34.30, 3.Akvilė Gulbinaitė (Šiauliai) 28:22.74. Rajonų čempionė - D.Bašinskaitė.

Jauniai.

200 m. 1.Gediminas Truskauskas (Vilnius) 21.9, 2.Mantas Siautilas (Raseiniai) 22.0, 3.Laurynas Toleikis (Klaipėda) 23.1. Rajonų čempionas - M.Siautilas.

800 m. 1.Rimgaudas Pabiržis (Klaipėda, Kaišiadorys) 1:59.8, 2.Artūras Štūra (Vilnius) 2:01.4, 3.Dominykas Urba (Kauno r.) 2:02.1. Rajonų čempionas - R.Pabiržis.

3000 m. 1.Danielius Matias (Klaipėda) 9:21.7, 2.Modestas Šerpytis (Šiauliai) 9:37.9, 3.Modestas Rusevičius (Marijampolė) 9:38.7. Rajonų čempionas - M.Rusevičius.

400 m b/b. 1.Domantas Barcys (Panevėžys) 58.70, 2.Giedrius Astrauskas (Kaunas) 59.03, 3.Domantas Dobrega (Panevėžys) 59.20. Rajonų čempionas - Robertas Petraitis (Šilutė) 59.40.

Trišuolis. 1.Dominykas Petrosevičius (Kėdainiai) 14.27, 2.Titas Barkus (Klaipėda) 14.18, 3.Stanislovas Čiučiurka (Švenčionys) 13.29. Rajonų čempionas - D.Petrosevičius.

Rutulys. 1.Arminas Čečkauskas (Klaipėda) 18.51, 2.Karolis Maisuradzė (Kaunas) 17.74, 3.Paulius Gelažius (Vilnius, Joniškis) 17.59. Rajonų čempionas - P.Gelažius.

Ietis. 1.Paulius Liegus (Kaunas) 52.06, 2.Modestas Masteika (Šakiai) 51.83, 3.Jaunius Risakovas (Biržai) 49.42. Rajonų čempionas - M.Masteika.

Aštuonkovė. 1.Ernest Kolenda (Vilnius) 5286, 2.Tadas Zubrus (Kėdainiai) 4479, 3.Laurynas Samajauskas (Kaunas) 4342. Rajonų čempionas - T.Zubrus

10000 m ėjimas. 1.Daumantas Liutinskis (Kėdainiai) 48:48.23, 2.Artur Semionov (Švenčionys) 51:16.30, 3.Paulius Juozaitis (Birštonas) 55:43.85. Rajonų čempionas - D.Liutinskis.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-24 „Neptūnas“ 17:00 „Cbet“
01-24 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis-Optibet“
01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“

2020/21 m. Eurolyga

01-26 „Anadolu Efes“ 19:30 „Crvena Zvezda“
01-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Maccabi“
01-26 „Chimki“ 21:00 „Bayern“
01-26 „AX Armani“ 21:45 „Olympiacos“
01-26 „Barcelona“ 22:00 „Zenit“
01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-26 Crystal Palace 20 : 00 West Ham United
Ant 01-26 Newcastle United 20 : 00 Leeds United
Ant 01-26 West Bromwich … 22 : 15 Manchester City
Ant 01-26 Southampton 22 : 15 Arsenal
Tre 01-27 Burnley 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-27 Chelsea 20 : 00 Wolverhampton …
Tre 01-27 Brighton & Hov… 21 : 30 Fulham
Tre 01-27 Everton 22 : 15 Leicester City
Tre 01-27 Manchester United 22 : 15 Sheffield United