Šaudymas | shooting.lt nuotr.

Šaudymas | shooting.lt nuotr.

Liepos 5-6 d. Rokiškyje įvyko Lietuvos kulkinio šaudymo asmeninis čempionatas mažo kalibro ginklais, kuriuose dalyvavo stipriausi Lietuvos sportininkai.

Sportininkai varžėsi septyniuose mažo kalibro šautuvo ir pistoleto rungtyse.

Mažo kalibro šautuvo gulomis pratime moterų grupėje pirmąsias vietas užėmė:

1. Kristina Paliokaitė (Trakų raj.) 582 taškai

2. Vika Malyševa (Kaunas) 580 taškų

3. Jolanta Jancevič (Vilnius) 577 taškų

Šautuvo gulomis vyrų grupėje po finalų nugalėtojais tapo:

1. Karolis Girulis (Alytus)

2. Arnas Kisielius (Alytus)

3. Rimvydas Spėčius (Vilnius)

Mažo kalibro šautuvo rungtyje iš trijų padėčių (klupint, gulint, stovint) moterų grupėje laimėtojomis tapo:

1. Jūratė Česynaitė (Alytus)

2. Kristina Paliokaitė (Trakų raj.)

3. Jolanta Jancevič (Vilnius)

Vyrų grupėje mažo kalibro šautuvo rungtyje iš trijų padėčių pirmąsias vietas užėmė:

1. Karolis Girulis (Alytus)

2. Rimvydas Spėčius (Vilnius)

3. Tomas Simokaitis (Kaunas)

Laisvo pavyzdžio pistoleto rungtyje iš 50 m. po finalų nugalėtojais tapo:

1. Artūras Jermalavičius (Alytus)

2. Vilius Sabataitis (Kaunas)

3. Igor Radajev (Vilnius)

Greitošaudos pratime pirmąsias vietas po finalų užėmė:

1. Vidmantas Pauliukevičius (Kaunas)

2. Rimantas Stasiukynas (Vilnius)

3. Giedrius Biconas (Alytus)

Mažo kalibro pistoleto rungtyje merginų grupėje laimėtojomis tapo:

1. Ernesta Mikalauskaitė (Rokiškis)

2. Gabrielė Rankelytė (Vilnius)

3. Gabrielė Karandaitė (Kaunas)



Lietuvos rinktinė vasaros metu ruošis Pasaulio čempionatui, kuris vyks rugsėjo 6-20 dienomis Granadoje, Ispanijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 11-29 Southampton 16 : 00 Manchester United
Sek 11-29 Chelsea 18 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 11-29 Arsenal 21 : 15 Wolverhampton …
Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa