lengvoji.lt nuotr.

lengvoji.lt nuotr.

Penktadienį Alytuje baigėsi Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės.

Šiandien geriausią Lietuvos sezono rezultatą pasiekė Aistė Žiginskaitė, numetusi kūjį 48.98 m. Šis rezultatas viršija ir Lietuvos 15-mečių rekordą, tačiau Aistė rungtyniavo be varžovių, todėl jos rezultatas rekordu nebus registruojamas.

Gediminas Truskauskas du kartus gerino Lietuvos 16-mečių 200 m bėgimo rekordą - pradžioje atrankiniame bėgime (22.15/-0.1), po to finale - 22.09/-0.6 sek.

Be konkurencijos dalyvavę šuolininkai su kartimi Benas Kentra ir Egidijus Zaniauskas pasiekė geriausius sezono (rungtyniaujant stadione) rezultatus Lietuvoje - 4.50 m. 

Merginos.

200 m. 1.Karolina Deliautaitė (Klaipėda) 25.05, 2.Emilija Rudytė (Vilnius) 25.70, 3.Gabrielė Bakšenskaitė (Marijampolė) 26.06.

800 m.  1.Monika Elenska (Vilnius) 2:12.44, 2.Lina Grišiūtė (Šiauliai) 2:12.99, 3.Karolina Mockaitytė (Kelmė) 2:18.06.

3000 m. 1.Vytautė Pabiržytė (Kaunas, Kaišiadorys) 10:39.48, 2.Evelina Žameici (Švenčionys) 10:42.73, 3.Monika Tamulynaitė (Marijampolė) 11:09.37.

3000 m kliūtinis. 1.Monika Petrauskaitė (Šiauliai) 12:15.80, 2.Gintarė Akelaitytė (Marijampolė) 13:25.53, 3.Akvilė Morkūnaitė (Šiauliai) 14:02.73.

400 m b/b. 1.Silvija Aleknaitė (Kaunas) 1:05.33, 2.Kamilė Gargasaitė (Telšiai) 1:07.01, 3.Diana Curikova (Klaipėda) 1:08.30.

Kartis. 1.Viktorija Eimontaitė (Kaunas) 3.00, 2.Gabrielė Dambrauskaitė (Kaunas) 3.00, 3.Miglė Jankauskaitė (Vilnius) 2.80.

Trišuolis. 1.Emilija Česnaitė (Alytus) 11.89, 2.Monika Baliukaitė (Kaunas) 11.67, 3.Neringa Gedaminskaitė (Pasvalys) 11.67.

Kūjis. 1.Aistė Žiginskaitė (Marijampolė) 48.98.

Septynkovė. 1.Ligita Motiejauskaitė (Klaipėda) 4386, 2.Akvilė Šimkutė (Šiauliai) 3711, 3.Urtė Urnikytė (Kaunas) 3102.



Vaikinai.

200 m. 1.Gediminas Truskauskas (Vilnius) 22.09, 2.Mantas Šeštokas (Panevėžys) 22.14, 3.Eimantas Česnelis (Panevėžys) 22.27.

800 m. 1.Jonas Kurantavičius (Kauno r.) 1:57.23, 2.Ernest Kolenda (Vilnius) 1:57.94, 3.Gvidonas Macius (Kauno r.) 1:58.97.

3000 m kliūtinis. 1.Dominykas Butkevičius (Klaipėda) 9:17.21, 2.Simonas Steponavičius (Šiaulių r.) 10:00.16, 3.Darius Petkevičius (Marijampolė) 10:06.98.

400 m b/b. 1.Algirdas Stuknys (Kaunas) 56.23, 2.Gytis Vaitkūnas (Kaunas) 57.32, 3.Aivaras Bulnis (Vilnius) 57.53.

Kartis. 1.Dominykas Čekanauskas (Šiauliai) 4.00, 2.Osvaldas Gedrimas (Klaipėda) 3.80 ir Jonas Paškauskas (Kaunas) 3.80.

Trišuolis. 1.Edvinas Kocius (Klaipėda) 14.61, 2.Tomas Urbonavičius (Kaunas) 14.45, 3.Dominykas Petrosevičius (Kėdainiai) 14.35.

Kūjis. 1.Lukas Simonavičius (Marijampolė) 63.26, 2.Martynas Moliušis (Marijampolė) 48.34, 3.Laurynas Gailius (Alytus) 34.00.

Dešimtkovė. 1.Aleksas Buivis (Vilnius) 5796.



Komandinė įskaita.

Miestai. I grupė. 1.Kaunas-1 345.5, 2.Vilnius-1 340.5, 3.Kaunas-2 153.

Miestai. II grupė. 1.Klaipėda 273, 2.Šiauliai 238, 3.Panevėžys 135.

Rajonai. 1.Marijampolė 179, 2.Kaišiadorys 121, 3.Švenčionys 103.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-19 ASVEL 21:45 „Olympiacos“
01-21 „Panathinaikos“ 21:00 „Chimki“
01-21 „Zenit“ 21:00 „Anadolu Efes“
01-21 „Maccabi“ 21:05 „Real“
01-21 ASVEL 21:45 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-19 West Ham United 20 : 00 West Bromwich …
Ant 01-19 Leicester City 22 : 15 Chelsea
Tre 01-20 Leeds United 02 : 00 Southampton
Tre 01-20 Manchester City 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-20 Fulham 22 : 15 Manchester United