Hakanas Calhanoglu | AFP/Scanpix nuotr.

Hakanas Calhanoglu | AFP/Scanpix nuotr.

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas pranešė, kad iš „Hamburger“ ekipos įsigijo atakuojantį saugą Hakaną Calhanoglu ir su juo pasirašė sutartį iki 2019 metų vasaros. Manoma, kad Lėverkuzeno klubas už saugą sumokėjo apie 14 mln. eurų.

20-metis Turkijos rinktinės narys praėjusiame sezone „Hamburger“ ekipoje buvo tikras lyderis ir per 32 mačus pelnė 11 įvarčių. Jo dėka „Hamburger“ išliko Vokietijos „Bundesliga“ čempionate, tačiau geras turko žaidimas sudomino „Bayer“ klubą.

Lėverkuzeno miesto komanda su šiuo saugu buvo siejama ilgai, o ir pats futbolininkas viešai buvo pareiškęs, kad jis nori keltis į „Bayer“ ekipą. Po ilgų derybų susitarimas tarp klubų buvo pasiektas ir nuo kito sezono H.Calhanoglu vilkės „Bayer“ marškinėlius.

„Esame labai laimingi, kad šis perėjimas pagaliau užbaigtas ir derybos su HSV baigėsi sėkmingai. Pačio Hakano noras persikelti čia mus tik padrąsino veikti, nors buvo įvairių sunkių aplinkybių“, - kalbėjo „Bayer“ direktorius Michaelis Schade.

„Hamburge aš praleidau puikų laiką, bet Lėverkuzene aš galiu žengti kitą savo karjeros žingsnį. „Bayer“ turi puikią komandą, kuri reguliariai žaidžia Europoje. Žaisti Čempionų lygoje man bus tikras iššūkis ir aš jo laukiu. Darysiu viską, kad tik padėčiau komandai“, - kalbėjo pats H.Calhanoglu.
 • Pierre-Michelis Lasogga | AP/Scanpix nuotr.
  Pierre-Michelis Lasogga | AP/Scanpix nuotr.Tuo metu „Hamburger“ klubas pranešė, kad iš Berlyno „Hertha“ ekipos pilnai įsigijo puolėją Pierre-Michelį Lasogga ir su juo pasirašė penkerių metų sutartį.

22-ejų metų puolėjas praėjusiame sezone Hamburge žaidė nuomos pagrindais. Per 20 rungtynių jis pelnė 13 įvarčių, todėl HSV nusprendė išpirkti jo sutartį. Tiesa, tiksli suma atskleista nebuvo.

„Praėjusios kelios savaitės buvo kupinos streso ir nervingos. Džiaugiuosi, kad pagaliau viskas baigėsi ir aš žinau savo ateitį. Esu laimingas, kad ir toliau žaistu HSV ekipoje“, - sakė P.M.Lasogga.

„Dabar turime padėti „Hamburger“ klubui sugrįžti į viršūnę. Tikiuosi, kad padėsiu klubui pasiekti naujus gerus laikus. Džiaugiuosi, kad esu šio klubo dalimi“, - užbaigė puolėjas.
 • Julianas Schieberis (kair.) | www.herthabsc.de nuotr.
  Julianas Schieberis (kair.) | www.herthabsc.de nuotr.„Hertha“ klubas taip pat sustiprino savo puolimą. Vokietijos sostinės ekipa iš Dortmundo „Borussia“ klubo įsigijo puolėją Julianą Schieberį ir su juo pasirašė ketverių metų sutartį.

Savo karjerą „Stuttgart“ klube pradėjęs puolėjas „Borussia“ komandoje užėmė atsarginio rolę. Vokietijos vicečempionai šią vasarą jau įsigijo kelis naujus puolėjus, todėl J.Schieberiui jokių prošvaisčių Dortmunde nebuvo ir jis nusprendė keltis į Berlyną.

„Juliano Schieberio karjerą mes stebime jau seniai. Jis yra geras puolėjas, kuris muša įvarčius ir puikiai atitinka mūsų reikalavimus. Esame laimingi, kad jis sutiko keltis į „Hertha“ klubą“, - kalbėjo ekipos sporto direktorius Michaelis Preetzas.

J.Schieberis tapo šeštuoju „Hertha“ vasaros naujoku. Anksčiau šią komandą jau papildė Valentinas Stockeris, Marvinas Plattenhardtas, Jensas Hegeleris, Genki Haragutchi ir Johnas Heitinga.

„Esu laimingas, kad galėsiu žaisti „Hertha“ klube. Klubas dėl mano įsigijo dirbo labai sunkiai, todėl aš noriu atpirkti jų pasitikėjimą manimi“, - sakė ir pats J.Schieberis, kuris per savo karjerą yra sužaidęs 113 „Bundesliga“ mačų ir pelnęs 16 įvarčių.
 • Aaronas Cresswellas | twitter.com nuotr.
  Aaronas Cresswellas | twitter.com nuotr.Londono „West Ham United“ klubas pranešė, kad iš „Ipswich“ ekipos įsigijo kairio krašto gynėją Aaroną Cresswellą.

24-erių metų futbolininkas į WHU atvyko už neatskleistą sumą, tačiau su „plaktukais“ jis sudarė penkerių metų sutartį.

„Ipwich“ gretose krašto gynėjas žaidė pastaruosius tris sezonus. Per juos jis sužaidė beveik 150 rungtynių, o 2012 metais buvo pripažintas geriausiu klubo žaidėju.
 • Marvinas Emnesas | swanseacity.net nuotr.
  Marvinas Emnesas | swanseacity.net nuotr.„Swansea“ ekipa pranešė, kad iš „Middlesbrough“ ekipos pilnai įsigijo puolėją Marviną Emnesą ir su juo pasirašė trejų metų kontraktą.

Praėjusio sezono antrojoje dalyje 26-erių metų olandas jau žaidė „Swansea“ klube, tik nuomos pagrindais. Jis spėjo sužaisti 7 mačus ir įmušti 1 įvartį.

To užteko ir „Swansea“ klubas nusprendė išpirkti puolėjo sutartį. „Middlesbrough“ ekipoje M.Emnesas žaidė nuo 2008 metų. Per tą laiką jis sužaidė 161 mačą ir pelnė 31 įvartį.
 • Rubenas Perezas | torinofc.it nuotr.
  Rubenas Perezas | torinofc.it nuotr.Madrido „Atletico“ klubas nuomos pagrindais išsiuntė du savo futbolininkus – atraminį saugą Rubeną Perezą ir atakuojantį saugą Oliverį Torresą.

25-erių metų R.Perezas yra paskolintas „Torino“ ekipai. Prieš tai futbolininkas buvo skolinamas „Deportivo“, „Getafe“, „Betis“ ir „Elche“ klubams, o dabar ispanas savo jėgas išmėgins Italijoje. „Torino“ sezono pabaigoje turės galimybę išpirkti R.Perezo sutartį.


 • Oliveris Torresas | Reuters/Scanpix nuotr.
  Oliveris Torresas | Reuters/Scanpix nuotr.Tuo metu 19-metis O.Torresas toliau tobulės „Porto“ klube, kurį treniruoja buvęs Ispanijos U-21 rinktinės treneris. Jis puikiai pažįsta jaunąjį saugą, todėl „Porto“ klube O.Torresas turėtų sulaukti daugiau progų pasireikšti, nei iki šiol jam jų davė „Atletico“ klubas.
 • Luca Marrone (kair.) ir Federico Peluso | LaPresse/Scanpix nuotr.
  Luca Marrone (kair.) ir Federico Peluso | LaPresse/Scanpix nuotr.Turino „Juventus“ ekipa pranešė, kad iš „Sassuolo“ pilnai išpirko saugo Luca Marrone sutartį.

L.Marrone praėjusį sezoną „Sassuolo“ gretose žaidė nuomos pagrindais, tačiau jiems priklausė ir pusę italo teisių.

24-erių metų futbolininkas už „Sassuolo“ sužaidė 15 „Serie A“ lygos mačų. „Juvei“ to užteko ir ji išpirko saugo sutartį bei su juo pasirašė penkerių metų sutartį.

Kaip sandėrio dalis į „Sassuolo“ klubą išvyko kairio krašto gynėjas Federico Peluso. Jo perėjimo suma siekė 4,5 mln. eurų. Praėjusiame sezone F.Peluso už „Juve“ sužaidė vos 8 lygos mačus.
 • Pedro Mosquera | AFP/Scanpix nuotr.
  Pedro Mosquera | AFP/Scanpix nuotr.Ispanijos „Primera“ lygos naujokas „Elche“ klubas pranešė, kad trečiuoju jų vasaros naujoku tapo Pedro Mosquera. Vidurio saugas į „Elche“ atvyko kaip laisvasis agentas, kai jo sutartis su „Getafe“ pasibaigė galioti.

Buvęs „Deportivo“ ir Madrido „Real“ auklėtinis „Getafe“ klube žaidė nuo 2011 metų vasaros. Praėjusiame sezone 26-erių metų futbolininkas sužaidė 25 lygos mačus.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų