Jano Vertongheno džiaugsmas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Jano Vertongheno džiaugsmas | REUTERS/Scanpix nuotr.


FIFA pasaulio čempionato H grupės varžybose mažumoje likę Belgai rezultatu 1-0 šventė pergalę prieš Pietų Korėją ir užsitikrino pirmąją vietą savo grupėje. Belgija turnyro aštuntfinalyje turės kautis su JAV komanda.


Varžybos prasidėjo vangiai, abi komandos daugiausiai laiko praleisdavo aikštės viduryje, todėl daug pavojingų progų sukurta nebuvo.


Šiandien Pietų Korėjai žūtbūt reikia pergalės, tačiau aikštėje azijiečiai per daug pastangų nedemonstruoja. Savo ruožtu belgai, žaidžia taip pat ramiai.


25 mačo minutę šimtaprocentinę progą iššvaistė D.Mertensas, kuris iš kelių metrų kamuolį pasiuntė virš vartų. Krašto puolėjui bei Belgijos treneriui liko tik griebtis už galvos.


Kiek vėliau Pietų Korėjos futbolininkai suaktyvino savo puolimą ir surengė dvi labai pavojingas atakas, tačiau tvirtas kaip siena vartuose stovėjo T.Courtoisas.


Lūžis šiose ramiose varžybose įvyko 45 mačo minutę, kuomet S.Defouras dėl labai grubios pražangos buvo išvarytas iš aikštės, taip palikdamas savo komandą kovoti dešimtyje.Antrasis kėlinys prasidėjo gan ramiai ir ant žaliosios vejos nesimatė P.Korėjos lemiamo šturmo prieš Belgija, nors jiems ir reikėjo laimėti varžybas dideliu skirtumu.


Abi komandos surengė po keletą išpuolių prie savo oponentų vartų, tačiau tai abiejų rinktinių vartininkams didesnių rūpesčių nesukūrė.


Nors Belgijos rinktinė visą antrąjį kėlinį rungtyniavo mažumoje, jai pavyko surengti greitą ataką, kurios metu D.Origi smūgiavo į vartus, o prie jo atlaikyto kamuolio pirmasis suskubo J.Vertonghenas ir rezultatas tapo 1-0.


Per likusias varžybų minutes P.Korėja grasino savo varžovams tik stipriais smūgiais iš toli, tačiau nei vienas iš jų savo tikslo nepasiekė ir rungtynės baigėsi rezultatu 1-0 Belgijos naudai.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų