Belgijos rinktinės džiaugsmas | AFP/Scanpix nuotr.

Belgijos rinktinės džiaugsmas | AFP/Scanpix nuotr.


Tik paskutinėmis pasaulio čempionato H grupės rungtynių minutėmis Belgijos rinktinė išplėšė pergalę rezultatu 1-0 prieš Rusijos komandą ir šventė patekimą į turnyro aštuntfinalį.


Varžybas labai aktyviai pradėjo Belgijos rinktinė, kuri iš karto pradėjo atakuoti savo varžovus. Tuo tarpu Rusija bandė laukti belgų klaidos ir stengtis kontratakuoti.


12 mačo minutę V.Faizulinas atliko stiprų smūgį iš toli, tačiau savo vietoje buvo T.Courtoisas ir pavojus greitai buvo numalšintas.


Greitą išpuolį 20 varžybų minutę surengė D.Mertensas, tačiau jo stiprus smūgis iš toli buvo netikslus ir rusai galėjo lengviau atsikvėpti. Dar po dviejų minučių tas pats D.Mertensas atliko dar vieną greitą išpuolį, bet ir vėl kamuolys atsidūrė už vartų, o ne juose.


Kiek vėliau abiejų ekipų žaidimo tempas sulėtėjo ir jos pradėjo žaisti labiau aikštės viduryje. Visgi 30 varžybų minutę rusai vėl sugebėjo atlikti tolimą smūgį, tačiau T.Courtois sugebėjo atremti atskriejusį kamuolį.


36 varžybų D.Mertensas dar kartą susikūrė sau progą, tačiau jo atliktą smūgį sėkmingai atrėmė I.Akinfejevas.


Pačioje varžybų pabaigoje Rusijos rinktinės puolėjas A.Kokorinas nepasinaudojo puikia proga išvesti savo komandą į priekį, kuomet niekieno nedengiamas nesugebėjo smūgiu galva nukreipti kamuolio į vartų tinklą.Antrąjį kėlinį šiek tiek geriau pradėjo Rusijos rinktinė, kuri dažniau lankėsi savo priešininkų baudos aikštelėje, tačiau nei jiems, nei belgams per pirmas dešimt minučių nieko pavojingo sukurti nepavyko.


Kiek vėliau abiejų komandų žaidimas susilygino ir visas veiksmas pradėjo vykti labiau aikštės viduryje. Dėl šios priežasties stadione susirinkę žiūrovai aštrių progų neišvydo.


Varžybų laikas tiksėjo, tačiau ir toliau žiūrovai atakuojančio, gražaus futbolo neišvydo. Abiejų ekipų žaidimas buvo vangokas ir retai buvo puolami varžovų vartai.


84 rungtynių minutę labai pavojingai iš baudos smūgio atakavo po keitimo pasirodęs K.Mirallasas, kurio smūgis atsimušė į vartų virpstą.


88 rungtynių minutę E.Hazardas kairiuoju aikštės kraštu prabėgęs perdavė kamuolį D.Origi, o šis iš kelių metrų šovė stiprų smūgį vartų link ir kamuolys atsidūrė tinkle.


Per kelias likusias minutes rusai nieko pavojingo sukurti nepavyko ir jų nelaimei rungtynės baigėsi rezultatu 1-0.


DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų