Šaudymas į skrendančius taikinius | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Vengrijoje vykstančiame Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionato vyrų tranšėjinės aikštelės rungtyje startavo trys Lietuvos sportininkai.

Kvalifikacijoje geriausiai tarp mūsiškių pasirodė Rytis Sventickas. Jis surinko 112 taškų iš 125 galimų ir užėmė 47-ą vietą. Po keturių šūvių serijų lietuvis dar buvo 35-as, bet penktoje serijoje jam pavyko surinkti tik 20 taškų ir lietuvis prarado net 12 pozicijų.

Kiti mūsų šalies atstovai liko tarp autsaiderių – Donatas Blaškevičius buvo 76-as (103), o Aleksejus Zareckij paskutinis – 83-ias (89).

Komandinėje įskaitoje lietuviai su 304 taškais užėmė paskutinę – 23-ią – vietą.

Europos čempionu tapo austras Andreasas Scherhauferis, finale 13:11 įveikęs italą Massimo Fabrizi. Tuo tarpu mažajame finale čekas Davidas Kostelecky 14:12 pranoko kroatą Antoną Glašnovičių ir pasidabino bronzos medaliu.

Antradienį prasidės šaudymo apvalioje aikštelėje kvalifikacija. Joje turėtų dalyvauti du lietuviai – Germanas Bogdanovas ir Rolandas Račinskas.