Simo Banio nuotr.

Simo Banio nuotr.

Lietuvos regbio federacija (LRF) organizavo mokymus, skirtus Lietuvos treneriams. Mokymus vedė su Lietuvos regbio-7 rinktine Europos čempionato A diviziono turnyre triumfavęs specialistas iš Anglijos Warrenas Abrahamas.

Treneriai iš Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės ir Vilniaus regbio klubų, taip pat žaidėjai, kurie ketina tapti treneriais, dalyvavo dviejų dalių seminare. Tikimasi, kad tokie kursai pakeis esamą Lietuvos regbio trenerių mokyklą ir bus postūmis į aukštesnį lygmenį.

„Iš pradžių vyko uždaras seminaras treneriams, kurie mokėsi psichologijos dirbant su komanda. Buvo aiškinama kaip motyvuoti žaidėją, kaip suteikti pasitikėjimą. Pasakota apie tai, kaip susidėlioti trenerio, žaidėjų darbo planą, kaip dirbti tarpsezonyje“, - pasakojo vienas iš mokymų organizatorių Simas Banys.

W.Abrahamas taip pasidalino patirtimi kaip ruošiami Anglijos regbio žaidėjai.

Antra dalis vyko lauke ir buvo kombinuota. Joje treneriai turėjo atlikti tam tikras užduotis, o kiti iš šalies stebėjo ir turėjo pateikti savo pastabas ir pasiūlymus. Po šios dalies lektorius mokė jaunuosiuos regbininkus žaidimo subtilybių, o treneriai stebėjo treniravimo metodikas.

„Aš pats esu Klaipėdos „Kovo“ žaidėjas ir norėčiau ateityje būti treneriu, todėl galiu pasakyti, kad šie mokymai buvo tikrai naudingi. Įgavau neįkainojamos patirties, susipažinau su treniravimo metodika, kuri taikoma Anglijos ir Pietų Afrikos regbio mokyklose. Belieka visa tai pritaikysi savo klubuose ir ugdyti naujus talentus“, - pasakojo S.Banys.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų