Karolis Girulis | Asmeninio archyvo nuotr.

Karolis Girulis | Asmeninio archyvo nuotr.

Maribore (Slovėnija) vykstančiame pasaulio šaudymo sporto taurės etape savo pasirodymus baigė abu Lietuvos atstovai – Karolis Girulis ir Jūratė Čėsynaitė.

Šautuvo 50 m rungtyje, šaudant iš trijų padėčių, K.Girulis atrankos etapo pirmoje grupėje surinko 1151 tašką ir užėmė 28-ą vietą. Prasčiau lietuviui sekėsi šaudant iš to paties atstumo gulomis. Šios rungties pirmoje kvalifikacijos grupėje K.Girulis liko paskutinis – 53-ias (606,5 tšk.).

Lietuvis taip pat dalyvavo orinio šautuvo 10 m rungties kvalifikacijoje. Pirmoje grupėje K.Girulis buvo 24-as, o bendroje įskaitoje su 619,5 taško užėmė 42-ą poziciją.

J.Čėsynaitė šautuvo 50 m rungtyje, šaudydama iš trijų padėčių, surinko 562 taškus ir antroje atrankos etapo grupėje buvo 32-a. Tuo tarpu orinio šautuvo 10 m rungties kvalifikacijoje lietuvė surinko 410,8 taško ir bendroje įskaitoje užėmė 49-ą poziciją.

Kitas pasaulio šaudymo sporto taurės etapas liepos 1-10 dienomis vyks Pekine (Kinija).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.