Belgijos rinktinė | AFP/Scanpix nuotr.

Belgijos rinktinė | AFP/Scanpix nuotr.


Antradienio vakarą FIFA pasaulio čempionato H grupės favorite laikyta Belgijos rinktinė turėjo kaip reikiant paprakaituoti prieš Alžyro komandą, kuri pirma išsiveržė į priekį. Visgi belgams pavyko atsitiesti ir jie iškovojo sunkią pergalę rezultatu 2-1.


Per pirmąsias kėlinio minutes abi ekipos pradėjo žvalgybinį futbolą ir rimtų išpuolių tiek Belgijos, tiek Alžyro rinktinės vartininkai nesulaukė.


Praėjus dešimt minučių visi alžyriečių futbolininkai atsitraukė į gynybą, o Belgijos komandai pramušti tokią sieną niekaip nesisekė. Dėl šios priežasties nei viena, nei kitai rinktinė nesugebėjo atlikti nei vieno smūgio vartų link.


21 minutę buvo atliktas pirmas rimtas smūgis vartų link, kuris sukėlė nemažai rūpesčių vartininkui. Visgi A.Witselio atliktas smūgis skriejo tiesiai į M`Bohli ir didesnio pavojaus buvo išvengta.


24 mačo minutę J.Vertonghenas baudos aikštelėje prasižengė prieš Alžyro rinktinės futbolininką ir mačo arbitras buvo priverstas paskirti 11 metrų baudinį į belgų vartus. Jau už minutės šia proga pasinaudojo S.Feghouli ir rezultatas tapo 1-0.


Dar kartą A.Witselis pabandė savo laimę iš toli ir vėl kamuolys skriejo pavojingai, tačiau Alžyro komandos vartų sargas žaidė patikimai ir kamuolį nukreipė kampinio link.


Alžyriečių futbolininkai dar labiau susitelkė ties gynyba ir saugojo jau turimą rezultatą, savo ruožtu Belgija bandė atakuoti jų vartus, tačiau nieko pavojingo sukurta nebuvo ir kėlinys baigėsi rezultatu 1-0.Prasidėjus antrajam kėliniui aktyvesni buvo M.Wilmotso auklėtiniai, kurie dažniau laiko kontroliavo kamuolį ir dažniau rengė pavojingas atakas, savo ruožtu Alžyras saugojo turimą rezultatą.


57 mačo minutę alžyriečiai po pakelto kampinio kaip reikiant išgąsdino Belgijos rinktinės sirgalius, kuomet galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto.


Rimtą progą atstatyti varžybų pusiausvyrą 65 mačo minutę turėjo D.Origi, kuris praktiškai išėjęs vienas prieš vieną su vartininku, nesugebėjo pelnyti įvarčio.


70 varžybų minutę rezultatas tapo 1-1, kuomet po K.De Bruyne pakelto perdavimo įvartį galva pelnė M.Fellaini. „Manchester United“ saugas aikštėje pasirodė vos prieš penkias minutes.


Praėjus dešimt minučių M.Wilmotso auklėtiniai surengė greitą kontrataką, kurios metus E.Hazardas perdavė tikslų perdavimą D.Mertensui, o šis stipriu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.


Nors Alžyro futbolininkai ir atsilikinėjo, jie net nebandė nieko sukurti pavojingo, o savo ruožtu belgai turėjo dar keletą progų padidinti savo pranašumą. Visgi įvarčių daugiau pelnyti niekam nepavyko ir varžybos baigėsi rezultatu 2-1.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų