Vahidas Halilhodžičius | AP/Scanpix nuotr.

Vahidas Halilhodžičius | AP/Scanpix nuotr.

Artėjant pasaulio čempionato dvikovai prieš Belgijos rinktinę, Alžyro komandos strategas Vahidas Halilhodžičius mano, kad jo auklėtiniai yra pasiruošę pateikti staigmeną ir nugalėti belgus bei pabrėžė jų silpnąją vietą.

„Mūsų komanda pademonstravo, kad gali kautis su stipriomis ekipomis. Praėjusiame pasaulio čempionate mums pritrūko geresnio atakų užbaigimo. Turiu keletą idėjų kaip tai patobulinti, bet dabar esu susikoncentravęs į tai, kaip 100 procentų paruošti savo komandą pirmajai dvikovai. Belgijos rinktinė yra daug geresnė nei Rumunijos, prieš kurią žaidėme draugiškas varžybas“, – pasakojo treneris.

„Žaisime prieš labai gerą Belgijos rinktinę, kuri išlieka šioje dvikovoje favorite, tačiau futbole viskas įmanoma. Mes labai stipriai ruošėmės, kad juos nuliūdintume. Gerbiame Belgijos komandą, tačiau turime išnaudoti savo pranašumus. Žiūrint į jų rinktinės gynėjus, jie ne visi yra „Ferrari“, todėl galime pasinaudoti jų silpnybe“, – užbaigė V.Halilhodzičius.

Sofiane Feghouli | AFP/Scanpix nuotr.
Sofiane Feghouli | AFP/Scanpix nuotr.

Alžyro rinktinės žvaigždė Sofiane Feghouli pritarė trenerio nuomonei, kad jie gali įveikti Belgiją, bet pabrėžė, jog tam jiems reiks kautis iš visos širdies.

„Jeigu norime nuliūdinti savo priešininkus, turėsime būti efektyvūs bei žaisti iš visos širdies. Pasaulio čempionatas yra toks turnyras, kuris motyvuoja visus žaidėjus. Žinome, kad turime atlikti savo pareigą prieš 40 milijonų alžyriečių, kurie myli savo šalį, todėl dirbsime iš visų jėgų“, – tarė savo žodį saugas.

Marcas Wilmotsas | AFP/Scanpix nuotr.
Marcas Wilmotsas | AFP/Scanpix nuotr.

Tuo tarpu Belgijos rinktinės treneris Marcas Wilmotsas atskleidė, jog analizavo daug Alžyro komandos rungtynių bei kiekvieną jų žaidėją atskirai, kad būtų pelnyta pergalė.

„Aš nesijaudinu, nes man labiau rūpi mano komanda, nei mano priešininkų, tačiau kaip visuomet atliekame savo darbą. Peržiūrėjome dešimt jų rungtynių ir sužinojome viską apie jų startinį vienuoliktuką. Neduosiu jums savo užrašų, bet aš žinau viską apie jų kiekvieną žaidėją individualiai kaip jie ir kokioje sistemoje žaidžia“, – pasakojo M.Wilmotsas.

„Esame pasiruošę, nes žinome viską apie Alžyro rinktinę, tačiau man rūpi, jog mano žaidėjai žinotų viską apie ją. Žinoma negali pažiūrėti į jų kortas. Jie dažnai žaisdavo 4-3-3 formacija, bet jie gali žaisti ir 4-4-2. Galime ruoštis skirtingiems 3000 atvejų, tačiau svarbiausia, jog būtume pasiruošę viskam“, – užbaigė belgas.

Vincentas Komapany | AFP/Scanpix nuotr.
Vincentas Komapany | AFP/Scanpix nuotr.

Savo ruožtu Belgijos komandos kapitonas Vincentas Kompany negailėjo pagyrų savo būsimiems priešininkams bei mano, kad tai bus įtempta dvikova.

„Jie turi labai gerą komandą. Alžyras puikiai moka pulti, tačiau mes turime labai stiprią organizaciją ir šitos varžybos vyks kaip šachmatų partija“, – savo nuomonę išreiškė „Manchester City“ klubo gynėjas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų